LG G4 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.
LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti
https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.
LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti
https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ
Iyi yapmisin

Lg g4 andorid 5.1 (lolipop ) de bootlop hatası görülmüyormus, arastırmalarıma göre bu doğru mu? 5.1 de bu hatayı alan var mı

Arkadaşlar garantisi henüz bitmiş LG G4 H815 telefonumun anakart değişimine minimum 600-800 lira arasında onarım maliyeti çıkardı tamirciler.
Bende aliexpress ten alıp kendim değiştirmeyi düşündüm fiyatları 90 us civarı tamircilerin yarı fiyatı. Eski kartı söküp yeni kartı takması 10dk bilemedin 15 olsun.
Fakat kartın sağlam olup olmadığından emin olamıyorum sizce almalıyım , örneğin şu ilan : Tahmini Teslimat Zamanı

nextman

Profesör
Çok şükür garantisi bitmeden kızım farketti garantiden anakartı değiştirdiler 2 ay kalmış hemde

AsmTR

Üyecik
Aktif olarak Lg G5 ve G4 kullanıyorum her iki cihaz da beni fazlasıyla tatmin ediyor. Cihazlar da şuan için üretici kaynaklı bir sorun yaşamadım.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
TechnoYoung LG 146
cx105lumutcan LG 10
Jiraiya06 LG 18
AneztesiPardusu LG 6717
AliA LG 3