LG G4 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

beyler lütfen yardmcı olun 18.09.2016 tarihinde türk telekomdan 24 ay taksitle 2184 tl ye tr garantili lg g4 aldım. Cihaza bundan 5 ay önce azıcık su döküldü . cihazda ghost screenve sinyalizasyon ve ses kısma tuşunun çalışmama sorunları vardı. 18.02.2017 tarihinde cihazı bursa prosim elektroniğe verdim şimdi benden ekran ve hoporlor için 500tl para istiyorlar ne yapmalıyım beyler lütfen yardımcı olun haklarım nelr thh mi başvurmalıyım cihaz şuan prosimde yardım edin.

LG G4 H815 kullanıyorum aliexpressten (HSA marka) 4200mah aldım taktım geçersiz pil deyip kapanıyor cihazda pil kilidi mi var anlamadım çözümü varmı?

HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ (lg yazısı çıkıp öylece kalması olayı) Çözüme Kavuşturuyoruz Arkadaşlar Yaklaşık 1,5 2 saat uğraştırıyor fakat sonuç %99 başarılı. LG yazısı çıkıp sizide telefonunuz açılmıyorsa boşuna ümidinizi yitirmeyin telefoncuların birçoğu bu kurtarma işinden habersiz bizimle iletişime geçebilirsiniz servis genellikle 400 500 tl gibi rakamlara anakart değiştirilmesi gerektiğini yandığını söylüyor fakat bu tamamen servisin işgüzarlığı sadece telefonlarımız 4 çekirdekli olduğundan LG G4ümüz ram sorunu yaşıyor bizde bütün sistemi tekrar kurup ram programıyla birlikte size telefonunuzu sıfır gibi geri kazandırıyoruz hobi olarak arkadaşımla başladığımız bu işi çok aşırı talep üzerine özel zaman ayırarak bütçemize katkı için yapmaya başladık.
irtibat: 0545 913 46 80

F1kan

Profesör
HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ (lg yazısı çıkıp öylece kalması olayı) Çözüme Kavuşturuyoruz Arkadaşlar Yaklaşık 1,5 2 saat uğraştırıyor fakat sonuç %99 başarılı. LG yazısı çıkıp sizide telefonunuz açılmıyorsa boşuna ümidinizi yitirmeyin telefoncuların birçoğu bu kurtarma işinden habersiz bizimle iletişime geçebilirsiniz servis genellikle 400 500 tl gibi rakamlara anakart değiştirilmesi gerektiğini yandığını söylüyor fakat bu tamamen servisin işgüzarlığı sadece telefonlarımız 4 çekirdekli olduğundan LG G4ümüz ram sorunu yaşıyor bizde bütün sistemi tekrar kurup ram programıyla birlikte size telefonunuzu sıfır gibi geri kazandırıyoruz hobi olarak arkadaşımla başladığımız bu işi çok aşırı talep üzerine özel zaman ayırarak bütçemize katkı için yapmaya başladık.
irtibat: 0545 913 46 80
Öncelikle sizi hiç inandırıcı bulmadım.
4 çekirdek diyorsunuz fakat Lg g4 6 çekirdekli
HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ diye girip anakarta geçiyorsunuz. Hayalet ekran donanımsal bir sorundur. Bazı filtreler ile giderilebilir yalnız ekran değişmeden geçmez. Cihaz soğukken olmaz orası ayrı.
Ana kart yanma olayı Lg g3 g4 te meşurdur. Fakat siz yazdığınız yazı ile çok tutartsız bir şekilde anlatıyorsunuz. Tamam belki çözmüş olabilirsiniz fakat böyle anlatarak kendinizi %100 haklı çıkartamazsınız.

Arkadaslar yaklasik 1 senedir lg g4 kulaniyorum hic bir problem yasamadim sirf bataryasinin az gitmesi sebebiyle satmati dusunuyorum yaklasik daha 1 sene garantisi var telefoncuya sordugumda 600 tl ederi var dedi sizce satmalimiyim onu satip ustune para ekleyip samsung c7 veya xperia x almayi dusunuyorum sizin gorusleriniz nelerdir?

F1kan

Profesör
Arkadaslar yaklasik 1 senedir lg g4 kulaniyorum hic bir problem yasamadim sirf bataryasinin az gitmesi sebebiyle satmati dusunuyorum yaklasik daha 1 sene garantisi var telefoncuya sordugumda 600 tl ederi var dedi sizce satmalimiyim onu satip ustune para ekleyip samsung c7 veya xperia x almayi dusunuyorum sizin gorusleriniz nelerdir?
Power bank olsun. Gittiği yere kadarda kullan. Eğer cihaz tr garantili ise asla satma. Bootloot olursa Lg g5 falan verirler belki :D

Satilik lg g4 var arkadaslar 1 yil kullanıldı herhangi bir problemi yok fiyat 700 tl kargo dahil. Mesaj atin.

Fauxx

Üyecik
Merhabalar. Yaklaşık 8 aydir lg g4 kullanicisiyim. Su ana kadar hicbir sorun ile karsilasmadim fakat yakin zamanda telefonu arkadasimin laptopuna bagladiktan sonra bir sorun basladi. Sorun galeride. Bazi fotoğraf ve videolari var olmasina ragmen onizlemesini gostermemeye, tikladigimda ise yükleniyor yazisini gosterip donmaya basladi. Bu sorunu internette aradim fakat cogu yorum .nomedia dosyasini silmek adinaydi. Öyle bir dosya bulamadim. Nasil bulabilirim onu da yazarsaniz sevinirim. Fotograflari hafiza kartima atip telefonu sifirladim. Geri yukledigimde ise sorun devam ediyordu. Bu sorun butun fotograf ve videolarda degil. Bir albumde belirli yerden sonrasi tamamen yok. Yani onizlemesi yok sadece gri bir sey var orada. Bu sorunu nasil cozebilirim?

hüzün_

Dekan
Onursal Üye
G4le ilgili batarya sorunu yasiyorum Sakarya'da servisi yokmuş gorusme sagladim ve bana

(İSTANBUL/AvrupaPERPAPERPA MERKEZ SERVİS (DSC)0 212 210 87 97PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT-2 No:9-0006 OKMEYDANI-ŞİŞLİ / İSTANBUL Aras kargo ıle karşı odemelı olarak gonderım saglayabılırsınız. )
Göndersem bununla ilgili bir sorun yasar miyim?Bilgisi olan var mi?

hüzün_

Dekan
Onursal Üye
Arkadaşlar merhaba yine saçma sapan bir sorunla karşınızdayım
Telefonumu sıfırladım ve sıfırladıktan sonra ekran kapaliyken belli araliklarla bildirim gelmis gibi ekran isigi aciliyor ve kapaniyor.Ama bildirim mesaj cagri vs. Hicbirsey yok .Nedir bunun çözümü?Var mi bilen

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
stat counter