LG G4 Kore'de Tökezliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
LG G4 Kore'de Tökezliyor!

LG'nin en son amiral gemi modeli olan G4, LG için büyük beklentilerle piyasada yer almıştı. Ancak satış miktarları pek iyi görünmüyor. İşte LG G4 Satışları!

LG G4 satışları sizce artış gösterecek mi? Rakiplerine göre G4 geride mi kalıyor?

xxömür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Yıl olacak G2 kullanıyorum 2 gün önce G4 aldım kamerası hariç G2 den aman aman bi farkını göremedim umdugum gibi dğeil ben vayyy işte bu g4 farkı demeyi bekliyordum ama kamerası hariç geri kalan aksamın donanımın g2 ile hiçbir farkı yok gibi G2 ile devam ama kamerası gercekten müthiş sırf bunun icinde alınr

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
G4 hayal kırıklığı, malzeme kalitesi çok vasat oyuncak gibi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

En son sen kullaniyordun bu telefonu, senin yorumun nedir?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Vikings

En son sen kullaniyordun bu telefonu, senin yorumun nedir?

Yukarıda arkadaş hayal kırıklığı demişte kullanmadan neyin hayal kırıklığı oluyormuş anlamadım? malzeme kalitesi plastik elde premium his vermiyor, iphone gibi falan. Aliminyum kullanılsaymış çok daha iyi olurmuş fakat deri kapak ile bu hissiyatı biraz düzeltebiliyorsunuz.

Arayüzü çok akıcı, oyun performansı akıcılık çizgisinin üzerinde, kamerası ve ekranı mükemmel güncelleme desteğide iyi.

Ben pişman olmadım, 2 tane g4 aldım ikisinde de aynı sorunlar çıktı. Benim g4'ü servise yolladım iade kabul edildi yeni cihazım bayramdan sonra gelicekmiş elime.

Teknik serviste ki adamla konuştum, bu sorunlar fabrika hatası dedi, her 10 telefonun 2 tanesinde mutlaka oluyor. Her markada mevcut dedi.

Dedim işte kardeşim beni ilgilendirmez bayram erken getirin telefonu, işte bize sonyden 100 tane apple'dan 200 tane lgden 150 tane falan gelicek tarzında konuştu, bunlar tek tek gelse hemen yollarım ama toptan geliyor o yüzden sırada bekleyen bir tek siz değilsiniz dedi.

Sorunlarını hesaba katmadım o yüzden gayet memnunum. Sorunuda genel değil fabrika hatasından dolayı olduğundan takılıcak yada korkulucak bişi değil.

Kısaca ben memnunum, g4 hayal kırıklığı değil. Sadece malzeme kalitesi olarak aliminyum kullanılsaymış çok süper olurmuş ama aliminyum kasalı telefonların yanlışım yoksa arka kapakları çıkmıyordu genelde sabit olurlar yani, o zaman g4'ün deri olanı aşınınca değiştirmek için servise falan gitmesi gerekirdi.

Aman her neyse ben memnunum.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Öncelikle G3 de ve G2 deki ekran sararma problemleri hat safhada..
>>Bataryası çok kısa götürdüğü de aşikar..
>>Plastik malzeme aksamı çok kalitesiz..
>>G4 deki işlemcide günümüz amiral gemilerinin arkasında..
>>Birde yanlış fiyat politikası buna eklenince, insanlar G4 ü tercih etmiyor haliyle..

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
>>Öncelikle G3 de ve G2 deki ekran sararma problemleri hat safhada..
>>Bataryası çok kısa götürdüğü de aşikar..
>>Plastik malzeme aksamı çok kalitesiz..
>>G4 deki işlemcide günümüz amiral gemilerinin arkasında..
>>Birde yanlış fiyat politikası buna eklenince, insanlar G4 ü tercih etmiyor haliyle..
Fiyat politikasına katilmiyom G3 ve G2 lerde ekran sararması oluyor ama cogu abarti nedense LG yi kotulemek isteyen olunca boyle kotuluyorlar batarya fena deil ama ayni fikirdeyim LG den 4000 beklerdim cok kafasızlık yaptı.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Fiyat politikasına katilmiyom G3 ve G2 lerde ekran sararması oluyor ama cogu abarti nedense LG yi kotulemek isteyen olunca boyle kotuluyorlar batarya fena deil ama ayni fikirdeyim LG den 4000 beklerdim cok kafasızlık yaptı.
Islemci olarak geride deil samsung haric tabiki 810 808 fark yok hatta 808 daha iyi bile denebilir , samsunga gelirsek G4 teki arayuz gibi seri bir arayuzu yok , telefonun arkası deri bu iyi guzel tabi deri sevmeyende var plastik arka bence o plastik gayet metal yerine geciyor gibi ama yanlar için aynısını söyleyemem.

serox1334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
valla kardeşim elime alıp uzun süre kullanmadım ama gidip kontrol ettğim de çok hoşuma gitti... telefonu eline alınca ben burdayım diyo... arayüz de çok stabil gayet iyi ... güncellemeler desen hemen geliyor e daha ne olsun... plastik kasa diyorsunuz ki bence plastiği en iyi kullanan da yine lg... fiyat deseniz fiyatıda aman aman değil diğerlerine göre birde sırf kamerası için bile alınır hız ve zerafet bir arada haa g4 alır mısın dersen... ben note 4 ü tercih ederim...

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yanlış fiyat politikası mı? :D su an piyasada cinliler harici kamuoyunu dinleyip ona gore düzgün fiyatlandırma yapan bi firma varsa LG dır o. :D konuşmuş olmak için konuşuyonuz hep ya

>>Boş konuşmak için konuşan biri daha..

ArifYILMAZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarıda arkadaş hayal kırıklığı demişte kullanmadan neyin hayal kırıklığı oluyormuş anlamadım? malzeme kalitesi plastik elde premium his vermiyor, iphone gibi falan. Aliminyum kullanılsaymış çok daha iyi olurmuş fakat deri kapak ile bu hissiyatı biraz düzeltebiliyorsunuz.

Arayüzü çok akıcı, oyun performansı akıcılık çizgisinin üzerinde, kamerası ve ekranı mükemmel güncelleme desteğide iyi.

Ben pişman olmadım, 2 tane g4 aldım ikisinde de aynı sorunlar çıktı. Benim g4'ü servise yolladım iade kabul edildi yeni cihazım bayramdan sonra gelicekmiş elime.

Teknik serviste ki adamla konuştum, bu sorunlar fabrika hatası dedi, her 10 telefonun 2 tanesinde mutlaka oluyor. Her markada mevcut dedi.

Dedim işte kardeşim beni ilgilendirmez bayram erken getirin telefonu, işte bize sonyden 100 tane apple'dan 200 tane lgden 150 tane falan gelicek tarzında konuştu, bunlar tek tek gelse hemen yollarım ama toptan geliyor o yüzden sırada bekleyen bir tek siz değilsiniz dedi.

Sorunlarını hesaba katmadım o yüzden gayet memnunum. Sorunuda genel değil fabrika hatasından dolayı olduğundan takılıcak yada korkulucak bişi değil.

Kısaca ben memnunum, g4 hayal kırıklığı değil. Sadece malzeme kalitesi olarak aliminyum kullanılsaymış çok süper olurmuş ama aliminyum kasalı telefonların yanlışım yoksa arka kapakları çıkmıyordu genelde sabit olurlar yani, o zaman g4'ün deri olanı aşınınca değiştirmek için servise falan gitmesi gerekirdi.

Aman her neyse ben memnunum.
Acaba kullandığınız cihazlardaki sorun neydi? Dokunmatik olarak bir sıkıntıları varmıydı cihazların yoksa sadece knock on damı sorun yaşanıyor? fabrika çıkışlı olan hataları nelerdir aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.