LG G4 Anakart arizası

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Merhaba arkadaslar 5 gün önce telefonum çagrı yapmadığı ve veriyi açamadığım için servise vermiştim.Bugün haber geldi ve bana kaynar sular indi. İşlemciyle ilgili sorun olduğunu anakartın değişmesi gerektiğini söylediler ve 600₺ istediler.Bu sorun 2.ye oldu öncekinde garantili oldugu icin ucretsizdi.Onay vermedim fakat başka türlü bu telefonu düzeltebilirmiyim yardımcı olabilicek varsa minnettar olurum yoksa çöpe atıcam

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Lg kronik sorunlari g3 vardi ayni arizayi verdi.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Başka türlü düzeltemezsiniz. Yani bence yeni bir cihaz alın.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bu resmen rezillik.Çöp oldu telefon. LG cihazlarını aldırtmıycam

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
G4'ler de kronik anakart problemleri vardı. Benim LG alıp memnun olan arkadaş sayım 1-2'yi geçmez. Yani genelde alan pişman oluyor.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
G4 anakart arızasında ücretsiz değişim yapıyor ve para istemiyor sizinki farklı bir sorun olabilir telefon ithalatçı garantili mi?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Lg nin önceki model telefonlarında bu sorun var ve bu birçok kişiyi mağdur etti. Evet bu sorunu başka türlü çözemezsiniz.Bu modelleri kullananların çoğunluğu bu problemi yaşıyor.Ancak bu G6 ve sonrası için geçerli değil.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Lg nin önceki model telefonlarında bu sorun var ve bu birçok kişiyi mağdur etti. Evet bu sorunu başka türlü çözemezsiniz.Bu modelleri kullananların çoğunluğu bu problemi yaşıyor.Ancak bu G6 ve sonrası için geçerli değil.
Başlıktaki LG yazısını görünce seni bekledim hocam :D

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
G4 anakart arızasında ücretsiz değişim yapıyor ve para istemiyor sizinki farklı bir sorun olabilir telefon ithalatçı garantili mi?

Türkiye garantili fakat 4 ay önce bitti yetkili servisten arayanlar 600₺ dediler. Fakat bu telefonun kronik sorunu benle alakalı birşey değil yani tek suçumuz LG almak.. Herhangi biryere başvurup sonuç alma şansım varmıdır

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Türkiye garantili fakat 4 ay önce bitti yetkili servisten arayanlar 600₺ dediler. Fakat bu telefonun kronik sorunu benle alakalı birşey değil yani tek suçumuz LG almak.. Herhangi biryere başvurup sonuç alma şansım varmıdır
Tüketici haklarına başvurabilirsiniz ama sonuç ne çıkar orası aşikar.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Hayır çünkü telefon çıktığı tarihten beri bu konuda onca şikayete rağmen çoğunluk sonuç alamadı.Lg de bunun karşılığında müşteri kitlesini kaybetti. Üstelik o parayı verip yaptırmayı düşünmeyin.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Hayır çünkü telefon çıktığı tarihten beri bu konuda onca şikayete rağmen çoğunluk sonuç alamadı.Lg de bunun karşılığında müşteri kitlesini kaybetti. Üstelik o parayı verip yaptırmayı düşünmeyin.

Yok o paranın boşa gitmesini istemem fakat bana denilen işlemciden kaynaklı bir sorun.. Ben zaten günlük işlerimi yapıyorum oyun oynamıyorum telefon bi anda çöp oluyor. Bu çok ciddi bi mağduriyet bence. Üniversiteye hazırlanmasam başvuruyu yapardım fakat bu iş zahmetli görünüyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Yok o paranın boşa gitmesini istemem fakat bana denilen işlemciden kaynaklı bir sorun.. Ben zaten günlük işlerimi yapıyorum oyun oynamıyorum telefon bi anda çöp oluyor. Bu çok ciddi bi mağduriyet bence. Üniversiteye hazırlanmasam başvuruyu yapardım fakat bu iş zahmetli görünüyor
Evet maalesef böyle bir durum var.Bence siz yeni telefon bakın sınavınızdan sonra.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ücretsiz değişim yapıp müşterinin gönlünü alması gerekirdi.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Keşke ilk sorunun ardından telefonu satmayı düşünseydin farklı bi cihaz alırdın g4 te pil ve anakart sorunu var malesef zaten g4 ten sonra Türkiye de imajı yerle bir oldu lg telefon göremez olduk ne bayilerde ne insanlarda.Lg G7 thinq alalım sana bi tane

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Keşke ilk sorunun ardından telefonu satmayı düşünseydin farklı bi cihaz alırdın g4 te pil ve anakart sorunu var malesef zaten g4 ten sonra Türkiye de imajı yerle bir oldu lg telefon göremez olduk ne bayilerde ne insanlarda.Lg G7 thinq alalım sana bi tane

LG eve sokmam bundan sonra... G4 gayet iyi telefondu bana göre ama gözümde bittiler..

Son mesajlar