Lg g4 açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Magdurum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg ne der bilmem ama ara istersen sen gene tuketici haklarida kesin hakli bulur seni ama 3 ay surer parani alman

DJ_DISCO11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar bir ramazan gecesi akşam akşam whatsaap ta birşey yazıcagım tuttu ve yazmaya başlarken ahanda eski sayfalardaki arkadaşların başına gelen olayın birebir aynısı başıma geldi. telefon dondu ve kitlendi açılma diye bi söz konusu yok ekranda lg logosu kalıp duruyor... Ben bunu vodefondan 220o tl ye almıştım halada taksidini ödüyorum... Nasıl sinilir oldugumu tahmin edebiliyorsunuz heralde. bu bana ders oldu samsungtan asla vazgeçmem. Note 2 nin canını cıkardıgım halde banamısın demiyen bi telefondu... Neyse anlaşılan benimkide servise gidicek çünkü herşeyi tek tek okudum... Sonuç belli.
yanlız benim telefonum benim ofisim degerinde ve suan da da telefonsuzum en kısa sürede halletme metodu nedir ne tavsiye edersiniz.

Egemensevinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler merhaba öncelikle ben lg g4 um 509 model ve 2. Defa kurtardım. Şimdi size anlatacagim

Ilk önce telefonun şarjı bitene kadar kendi kendini açmaya çalışmasına izin veriyoruz sarji bitince %1 sarji gelince sarjdan çıkarıp açmaya çalışıyoruz. Eğer çok isindiysa 1 2 dakika buzdolabına koyabilirsiniz. Devam edelim sarjdan çıkarınca açmaya çalışıyorsunuz ve ses açma ve ses kısma tuşlarına başlı tutuyorsunuz eğer aciliyo gibi olursa yeniden sarja takın bu süreç içerisinde donup devam ediyorsa sarjdan çıkarıp tekrar takiyorsunuz bu olayı her defasında sarjnın bitirip bitirip uyguladigimizda bir kaç denemede açılıyor
Ben ilk kurtarışlar 2. De
2. Urtarisimda 3. De açtım telefonumu sanırım git gide uzuyor

Neden ses açma ve kısma derseniz bende bilmiyorum deneme yanılma yoluyla buldum geçmiş olsun

Egemensevinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler acali 1 2 saat olmusken isininca gene gitti telefon. Bu şekilde telefonumu kurtarabilenlere tavsiyem telefonun içindekileri kurtarıp bilgisayara aktarıp tamire verenlerdir. Ilk kurtarisimdan bugüne 7 hafta olmuştu bu gün 2 saat arayla yeniden gitti

Okkaliokan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam forum arkadaşlarım. 2200 TL' ye almış olduğum LG G4 telefonum 8 Haziran 2015 ' ten 8 Haziran 2016 ' ya kadar dayandı. Tam 1 sene. Sanki daha önceden bu tarihte kapanması için programlanmış gibi. 9 Haziran' da ürünü satın almış olduğum Vatan Bilgisayar'a teslim ettim. Fakat Vatan Bilgisayar 16 sında Vintek Elektroniğe teslim etmiş. Tüketici Hakları Hakem Heyeti ile görüştüm. Vatan Bilgisayar' a teslim ettiğim tarih (9 Haziran) Garantili Ürünün Tamiri için gereken 20 iş günü süresince geçerli başlama tarihi oluyormuş. Yani süre doldu. sikayetvar.com sitesinde Vintek Elektronik ve LG hakkında sayısız şikayet var. Vintek Elektronik ile görüşmek mümkün değil. Vatan Bilgisayar ise elimizden bir şey gelmez ama biz yine de bir mail atalım diyor. (Atıp atmadıkları mechul) LG G4 cihazından malesef soğudum. Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunmak ve mümkünse para iadesi almak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Okkaliokan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 Temmuz' da ürün iadesi çıktı. Aksesuarları ve kutuyu iade edip para iadesi aldım. ;)

atlantice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam 8 gündür Antalyada tatildeyim.
2 saat önce telefonumda haberlerde geziniyorken telefonum kilitlendi ve açılmadı. yazılanları bende denedim ama işe yaramadı.
içinde tatilde çektiğim tüm resim ve video lar var. Allahtan tatil öncesi yer açmak için yedeğini almıştım ve boşaltmıştım.
Nasıl dataları kurtarırım derken son yazılan EgemenSevinc in yazdığından yararlanıp bende otel odasında minibarın buzluğunda denedim.
işe yaramayınca klimayı son hız ve en düşük dereceye getirip koltuk tepelerinde bir elde telefon tavanda bir elde bilgisayar açtım ve datayı kurtardım.
2 gün sonra İstanbula dönüyorum. Telefonu doğu banktan 2.el almıştım. Ne fatura var nede garanti. Bakalım ne yapabilecem.
Bir servise gidip tabi şansımı deneyecem.

Sizinde başınıza gelirse en azından telefonu soğutup içindeki datayı alabiliyorsunuz. Normal oda ısısında tekrar kapanmaya başladı telefon.
İyi akşamlar.

eyylemfeda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler merhaba öncelikle ben lg g4 um 509 model ve 2. Defa kurtardım. Şimdi size anlatacagim

Ilk önce telefonun şarjı bitene kadar kendi kendini açmaya çalışmasına izin veriyoruz sarji bitince %1 sarji gelince sarjdan çıkarıp açmaya çalışıyoruz. Eğer çok isindiysa 1 2 dakika buzdolabına koyabilirsiniz. Devam edelim sarjdan çıkarınca açmaya çalışıyorsunuz ve ses açma ve ses kısma tuşlarına başlı tutuyorsunuz eğer aciliyo gibi olursa yeniden sarja takın bu süreç içerisinde donup devam ediyorsa sarjdan çıkarıp tekrar takiyorsunuz bu olayı her defasında sarjnın bitirip bitirip uyguladigimizda bir kaç denemede açılıyor
Ben ilk kurtarışlar 2. De
2. Urtarisimda 3. De açtım telefonumu sanırım git gide uzuyor

Neden ses açma ve kısma derseniz bende bilmiyorum deneme yanılma yoluyla buldum geçmiş olsun

Kardeşim öncelikle senden Allah razı olsun. Bu yöntem belki de dosyaları kurtarmanın tek yolu. Aşağıda benim yöntemimi paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.

eyylemfeda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Egemensevinç arkadaşımızın yöntemini biraz daha değiştirerek bu sabah ansızın kapanan ve bir daha açılmayan G4 telefonumdan 12 GB lık fotoğraf ve video dosyalarım ile diğer belgelerimi kurtardım. Öncelikle telefonun soğutulması şart. Ben telefonu dondurucuda 10 dk kadar beklettim ve telefon normal şekilde açıldı ancak kısa sürede reset attıp LG logolu haline geri döndü. Ben de daha sonra telefonu dondurucudan aldığım buz akülerinin arasına koydum. Ancak hem telefonu buzluğa ya da buz akülerinin arasına koyarken bir poşet içinde koymalısınız aksi halde yoğuşan su telefona zarar verebilir. Telefon yeterince soğuduktan sonra normal bir şekilde açılıyor, yani tuş kombinasyonuna falan gerek yok. Ancak bu yöntemi telefonun arka kapağını çıkartarak uygulayın. Başarız açma deneyimlerinden sonra pili çıkartıp telefonu tamamen kapatmak gerekebiliyor. Egemen arkadaşımız bu işi telefonun şarjını bitirerek yapmış. Neyse ben buz akülerinin arasında açıldıktan sonra telefonu kablo ile bilgisayara bağladım ve telefonun ekranından dosya kopyalama için izin verdim ve üzerine tekrar buz aküsü koydum. İlk etapta belki tam soğumadığından dolayı birkaç kez reset attı ancak sonra uzun bir süre boyunca sıkıntısız ve hızlı bir şekilde dosya kopyalamayı başardım. Yedekleme işlemi bitince buz akülerinin arasından aldığım telefon bir dakika beile olmadan kapandı. Son olarak bir uyarı daha. yedekleme işlemine başlamadan önce telefonu uçak moduna alın ki arayan, telefonu titreştiren olmasın. Bu sorunu yaşayanlar umarım bu şekilde verilerini kurtarabilirler.

Ekli dosyalar

• resim1.JPG
    resim1.JPG
    51.9 KB · Görüntüleme: 650
  • resim2.JPG
    resim2.JPG
    56.5 KB · Görüntüleme: 409
  • resim3.JPG
    resim3.JPG
    34.2 KB · Görüntüleme: 593

MecMeRDeK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun bende de oldu.

Durup dururken telefon gitti. Acmaya calışığında lg ekranı kaliyo devamı gelmiyo. Yarın garantiye yollayacagim.

Bilgilerine yedekleme yapmak isteyenler için en basit yöntem. Telefonun bataryasıni cikararak batarya ile birlikte evinizdeki buzluğa atın. Biraz soğusun. Buzluktan çıkarmadan kapağı az açarak buzlugun içinde telefonu calistirin. Vere bingo telefon çalıştı. Resimleri usulca whatsaptan yedekleyin. Notlar rehber vs hepsini yedekleyin. Bunlari yaparken telefon Buzluktan çıkmasın. Ara ara buzluğun kapağını kapatin ki telefon ısınmasın. Kapağı kapatirkende tam kapamayın buzlugun isigi kapanacak kadar çok az boşluk kalsin. Kapak tamamen kapanınca internet çekmiyor. Buzluktan çıkınca telefon gidiyo. Islemlerinizi buzlukta yapın.

Sonrada hiç sormadan kimseye doğru garantiye.

Umarım yardımım dokunmuştur bir kaç kişiye. Hiç olmazsa önemli anlar yedeklenmistir.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
15 Temmuz' da ürün iadesi çıktı. Aksesuarları ve kutuyu iade edip para iadesi aldım. ;)

bende teknosadan amıstım ve benim cihazımda 6 ay sonra anakartı yandı sonra yenisini verdiler simdide 8 ay sonra aynısı oldu. sizden ricam para iadesi için nasıl basvuru yaptınız neler gerekli neler değil (kutudanki kulaklığı kaybettim) ayrıca cihazımın cercevesinde 1 2 ezik var sorun olur mu acaba inanın kapanmasıya ilgili alakası yok. yani o cercevedeki ezikler sorundan 4 5 ay önce olmustu

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9

bende teknosadan amıstım ve benim cihazımda 6 ay sonra anakartı yandı sonra yenisini verdiler simdide 8 ay sonra aynısı oldu. sizden ricam para iadesi için nasıl basvuru yaptınız neler gerekli neler değil (kutudanki kulaklığı kaybettim) ayrıca cihazımın cercevesinde 1 2 ezik var sorun olur mu acaba inanın kapanmasıya ilgili alakası yok. yani o cercevedeki ezikler sorundan 4 5 ay önce olmustu

BomberMAn TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın LG G4 kullanıcıları. Hepinizin bildiği gibi G4 cihazlarının kronik sorunlarından biri olan Bootloop sorununun tamiratını yapıyoruz. Hemde cihazınız sizin elinizdeyken. Uzaktan kontrol yöntemi ile cihazınıza sadece USB kablosu bağlayarak sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Cihazınız garantili yada garantisiz farketmez. Garantili cihazları garanti dışı bırakacak herhangi bir işlem (root vs.) yapmıyoruz. Eğer cihazınız LG logosunda devamlı olarak kendine restart yapıyorsa kısa bir süre içerisinde (Cihazın durumuna göre 15 dk. ile 1 saat arasında) cihazınızı tekrar eski haline çeviriyoruz. Cihazınızı servise gönderip bir ay beklemeyin. Yaptığımız işlemler sonucunda cihazınız açılma ise işlem ücreti talep etmiyoruz.

İrtibat: [email protected]

isimsiz üye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar, lg g4 cihazımda kapanma sorunu oldu. telefon önce dondu ardından da kendiliğinden kapandı ve açılmıyor. ses kısma ve güç tuşuna basılı tutma veya şarja takma önerilerini denedim fakat herhangi bir şey olmadı. bataryayı çıkarıp dinlendirdim sonra tekrar taktığımda logo göründü bu kez de logoda takılı kaldı. garantisi bittiği için gönderemiyorum da. ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz?

OkanKank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu yaşadım sonra bataryayı söküp taktım işe yarıyor. İyi Lg'ler. - OkanKank

seabed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bataryası öldüğünden değiştirin düzelir

emrehankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın konuyu hortlattım ama bendede aynı sorun oldu 13.01.2018 de aldıgım yere götürdüm onlar da pazartesi günü servise yollayacaklarını söylediler benim telefonum LG G4 H818 yani dual sim modeli anakartta h815 ile bir farkı varmıdır yani yapamazlarsa yeni telefon mu verirler yoksa yapmadan gönderirler mi ? Cevabınız için şimdideen teşekkür ederim iyi forumlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde internette yaptığım araştırmalar sonucunda ghost screen adında bir hata oldugunu gördüm bu benim telefonumda da vardı ama hepsinde vardır sanıyordum garantiye yollarken bnu söylemedim orada bakıp anlarlarmı yoksa bakmazlar mı ?

Son düzenleme: