Lg g4 Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Muharrem Akyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar Lg g4 telefonum geçenlerde telefonu kullanırken kapandı ve Lg logosunda takılıyor, daha sonra tekrar kapanıp yine lg logosunda takılıyor. Telefonu şarja taktığımda telefon sorunsuz bir şekilde açılıyor ve şarjda kaldığı sürece sorunsuz kullanabiliyorum. Ancak şarjdan çıkardığımda telefon bazen 10 dk içinde bazen direk kapanıyor ve bataryayı da birkaç dakika serinletmeden şarja taksam dahi telefon açılmıyor. Ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz nedir? Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu? Acil cevap verirseniz sevinirim.

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Öncellikle farkı bir batarya tak öyle dene değişen bir şey olmazsa bootloop olmuş olabilir.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba arkadaşlar Lg g4 telefonum geçenlerde telefonu kullanırken kapandı ve Lg logosunda takılıyor, daha sonra tekrar kapanıp yine lg logosunda takılıyor. Telefonu şarja taktığımda telefon sorunsuz bir şekilde açılıyor ve şarjda kaldığı sürece sorunsuz kullanabiliyorum. Ancak şarjdan çıkardığımda telefon bazen 10 dk içinde bazen direk kapanıyor ve bataryayı da birkaç dakika serinletmeden şarja taksam dahi telefon açılmıyor. Ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz nedir? Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu? Acil cevap verirseniz sevinirim.

Selam,

Aynı sorunu kız arkadaşımın LG3 telefonunda da yaşadık. Bataryayı değiştirdik 1 sene sorun olmadı fakat aynı sorun tekrar yaşandı anakart değiştirdik şuanda sorun giderildi gibi görünüyor. Lg4'e kadar bu sorun kronik arıza olduğuna dair farklı sitelerde de bilgi var.

Muharrem Akyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler bootloop olmuş olabilir mi acaba? Telefonun garanti süresi bitti 2 yıl kullanıldı bu süre zarfında hiç bootloop olmadı ancak ben lg g4lerde kronik sorun olduğunu bildiğimden yaklaşık 10 ay önce filan ghost screen sebebiyle garantiye verdim. Ekran ve anakart değişimi yapıldı.