LG G3 telefon açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

sherlock1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

öncelikle konuyu doğru yere mi açtım yoksa yanlış mı bilemiyorum.yanlış ise kusura bakmayın.

LG G3 telefonum da mavi ekran hatası alıyorum.daha önce teknik servise götürdüm.anakart ile ilgili bir sorun olduğu ve anakart tamiri yapıldığı bildirildi.yaklaşık olarak bir ay kadar bu şekilde kullandım.fakat tekrar aynı durum ile karşılaştım.yeni bir anakart alıp telefona taksam sıkıntı olur mu cihaz çalışır mı ? yanlış bir şey yapmak istemem.konu hakkında destek verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Öncelikle, anakart tamiri yapıldı demişsin değiştirildimi yoksa tamirmi?

sherlock1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değişim olmadı.tamir yapıldı sadece

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Tekrardan teknik servise verin bence, anakart değişiminde fayda vardır bence

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Yeni alınmadıysa uğraşılmaya pek gerek yok Lg nin bu modellerde özellikle anakart konusunda sıkıntı yaşattığını biliyorsunuz hem diyelim değiştirdin anakartı me kadar kullanabileceksin hadi kullandın diyelim başka sorunlar çıkacak ve kasacak bence anakarta para verme durumun iyiyse imkanın varsa uygun yollu bir şey al yeni

sherlock1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni alınmadıysa uğraşılmaya pek gerek yok Lg nin bu modellerde özellikle anakart konusunda sıkıntı yaşattığını biliyorsunuz hem diyelim değiştirdin anakartı me kadar kullanabileceksin hadi kullandın diyelim başka sorunlar çıkacak ve kasacak bence anakarta para verme durumun iyiyse imkanın varsa uygun yollu bir şey al yeni

yeni değil garantisi de doğal olarak yok.fakat şu an için de yeni bir telefon almak için bütçem de yok.beni en azından 3-5 ay kadar idare edecek bir çözüm yolu aramaktaym sadece.anakartı değiştirsem telefonu çalıştırabilir miyim düşüncem bu..telefonun şu an için başka bir sorunu yok tek problem anakart

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
yeni değil garantisi de doğal olarak yok.fakat şu an için de yeni bir telefon almak için bütçem de yok.beni en azından 3-5 ay kadar idare edecek bir çözüm yolu aramaktaym sadece.anakartı değiştirsem telefonu çalıştırabilir miyim düşüncem bu..telefonun şu an için başka bir sorunu yok tek problem anakart
Bilemiyorum bence ihtiyacını karşılayacak kadar akılsız bir telefon kullan dediğim gibi onunla uğraşman demek extra masraf extra zaman kaybı ve masraf çünkü sonrasındada başına iş açacak ona çekmecenin yolu gözükmüş git bir telefoncuya falan sor belki içindeki malzemeler falan için bir şeyler verirler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Anakartın değişmesi gerekir.