LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Geçenlerde kuzenimin G3'nde ekran kararması oluşmuş aynı bende ve diğer kullanıcılarda olduğu gibi garanti süresinin bitmesine yakın ve bittikten hemen sonra arızalar meydana geliyor.Bunların bilinçli yapılan şeyler olduğuna inanmamak istiyorum fakat bu ve buna benzer olaylar planlı yapıldığına örnek midir?

s.a arkadaşlar lg g3 telefonum var tamire verdim batarya çok geç dolum yapıyor diye batarya yı değiştirmişler yeni sıfır batarya takmışlar garanti kapsamında

orjinal sarj aleti ile normal prize takıyorum 1 saat 5 dk da ( yani 65 dakikada ) % 40 dan % 53 geldi

aynı sarj aleti başka odada ki akım korumalı fişe takıyorum 15 dk içinde % 53 den % 71 kadar doluyor

bu neden kaynaklı olabilir
--- Gönderi Güncellendi ---
saat sabah 09:10 şarja taktım 2 saat oldu % 40 dan %74 oldu 2 saatte

s.a arkadaşlar lg g3 telefonum var tamire verdim batarya çok geç dolum yapıyor diye batarya yı değiştirmişler yeni sıfır batarya takmışlar garanti kapsamında

orjinal sarj aleti ile normal prize takıyorum 1 saat 5 dk da ( yani 65 dakikada ) % 40 dan % 53 geldi

aynı sarj aleti başka odada ki akım korumalı fişe takıyorum 15 dk içinde % 53 den % 71 kadar doluyor

bu neden kaynaklı olabilir
--- Gönderi Güncellendi ---
saat sabah 09:10 şarja taktım 2 saat oldu % 40 dan %74 oldu 2 saatte
prizlerin woltlarından olabılır

sadece usb kablosunu değiştirdim şarja bağladım telefonu lg şarj aleti ile

şarj saat 13:30 da % 30 du saat 14:00 da % 60 yarım saatte 30 dk % 30 şarj doldu

saat 15:00 da ise tamamen doldu

demekki sorun usb kablosunda

şi,mdi yeni micro usb şarj kablosu almam lazım marka farkeder mi lg den mi alayım yoksa fark etmez mi

Ar0505

Asistan
sadece usb kablosunu değiştirdim şarja bağladım telefonu lg şarj aleti ile

şarj saat 13:30 da % 30 du saat 14:00 da % 60 yarım saatte 30 dk % 30 şarj doldu

saat 15:00 da ise tamamen doldu

demekki sorun usb kablosunda

şi,mdi yeni micro usb şarj kablosu almam lazım marka farkeder mi lg den mi alayım yoksa fark etmez mi
ben orjınal alımından yanayım braz pahalı olur ama garnti olur karar size kalmış

Benim telefonda ekran rengi karariyor arada kapaniyor alali 2 bucuk yil oldu iphone dusuk model mi alsam yoksa android e mi devam etsem kararsizim telefon gitti gidecek 1 kere garamtiye gitti zaten anakart yanmis bir daha lg almak istemiyorum hep sorun çıkartti

S.A arkadaşlar lg g3 telefonumda sorunum var konuşulmuyor kesilmeler olmaya başladı SON 20 GÜNDÜR

aynı hattı kullanıyorum neden kaynaklı olabilir aynı evde 20 gün öncesinde aradığım kişiler ile hiç kesilmeden karşı taraf yer değiştir demesine gerek kalmadan 30 dk 40 dk sürekli konuşuyordum

s.a arkadaşlar lg g3 telefon kullanıyorum hattım türkcell çekim güzel çekmiyor konuşurken iyi değil bunun telefonun sar değeri ile alakası varmıdır teşekkürler..