LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

benim g3 te sorun çıktı. bu ara ekran titreyerek karariyor ve ekran hiç bir türlü tepki vermiyor. bu sorunu yasayan oldumu çözümü hakkında ne yapabilirim

Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

benim g3 te sorun çıktı. bu ara ekran titreyerek karariyor ve ekran hiç bir türlü tepki vermiyor. bu sorunu yasayan oldumu çözümü hakkında ne yapabilirim
Galiba titreyerek nalları dikmişe benziyor. :)
Onu ancak yoğun bakım kurtarabilir yeğenim. Tabii ki o da servis demek. Kolay gelsin, işin rastgelsin diyelim.

LG G3 Telefonum şarja takınca. Kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor ve şarj olmuyor..
Bu Sorunla karşılaşan oldu mu hiç ve çözümü nedir?

emuh

Asistan
Dostlar quadbeat2 kulaklığını bulabileceğim herhangi bir site var mı? Ya da G3 ile çalışan herhangi mikrofonlu bir kulaklık var mı?

801
--- Gönderi Güncellendi ---
Var ve sayılan tüm sorunlar G3'de mevcut
O zaman 801 olmasına ramen bu kadar çok ısınması ayrı bir mesele...

Bu arada 6 ay g3 kullandım ve bu saydığınız sorunların hiçbirini yaşamadım anakart sorunı g4 de başladı ve ben hiç ghost screen yaşamadım yakın akrabalarımdan 2 kişi daha kullandı g3ü onlarda yaşamadı

lgsever

Profesör
Yasaklı
O zaman 801 olmasına ramen bu kadar çok ısınması ayrı bir mesele...

Bu arada 6 ay g3 kullandım ve bu saydığınız sorunların hiçbirini yaşamadım anakart sorunı g4 de başladı ve ben hiç ghost screen yaşamadım yakın akrabalarımdan 2 kişi daha kullandı g3ü onlarda yaşamadı
Ben tam olarak şunu biliyorum bu modeller arasında en sık şunlar görülüyor.
G3=bootlop
G4=anakart yanması
G5=ghost screen
Bu üç sorunun en çok görülen modellere dağılımı

F1kan

Profesör
G3de bu sorunlar yok ama onun yerine 810 işlemci var cihaz fırına dönüyor
G3 işlemcisi ekranı bir yere besleyebiliyordu. Yüksek performans durumlarında cihaz o kadar çok ısınıyordu ki bir süreden sonra ısı neticesinde kasa çatlama sorunları başladı. Sence kasası çatlayan bir telefonun başına gelmeyen kalır mı ? :D
Aspalht oynuyordum bir ara son ekranda. Arkadasımın telefonuydu tabi hemen geldi kanka napıyosun kıs ekranı telefonu mu yakıcan dedi. Düşün artık kullanıcılar ne halde :D