lg g3 kernel crash

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhabalar, 2.el lg g3 d855tr 32gb modelini aldım, adamın bana dediği orjinal batarya al kullan dedi n11 üzerinden batarya aldım açılırken kernel crash hatası veriyor sözde telefonu aldığım şahısta da aynı hatayı veriyormuş, orjinal batarya ile denedik açıldı gibisinden teyit etti, bende eyvallah dedim satın aldım bir tanede batarya satın aldım fakat cihaz açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
merhabalar, 2.el lg g3 d855tr 32gb modelini aldım, adamın bana dediği orjinal batarya al kullan dedi n11 üzerinden batarya aldım açılırken kernel crash hatası veriyor sözde telefonu aldığım şahısta da aynı hatayı veriyormuş, orjinal batarya ile denedik açıldı gibisinden teyit etti, bende eyvallah dedim satın aldım bir tanede batarya satın aldım fakat cihaz açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?
Merhaba,
dostum LG G3 Lerde Yeşil Ekran (Çekirdek Çakışması) Demigod crash handler kernel crash | Enes BİBER'in Blogu buradan sorununu gidere bilirsin.

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
download moda alıyorum hata veriyor rom atarken denedim bu yazanları

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şimdide boot loop'a geçti acil yardım

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Kdz değilde tot dosyası ile yüklersen stock romu başarı ihtimali daha yüksek.

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kaynak linki var mı hocam?

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
StorageCow.eu File Hosting | LG, KDZ, TOT Files //Xda/LG G3/Stock/D855/D855 TOTs/ buradan "

archive.png
LGD855 V10b-TWN-JUN-19-2014-32G.zip" olanı indiriyorum doğrumudur hocam ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ve download moda aldıktan sonra uyarı çıkıyor sonrası karanlık ekrana düşüyor

Son düzenleme:

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
download mode yazısı geliyor sonra kayboluyor, yükleme çalışırken aynı zamanda flas tool'dan model information check fail'e hatası veriyrüor

birde hocam download moda alınca sürücüyü qualcomm olarak görüyor fakat, normal olarak açınca lge android net olarak görüyor port 41

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
download mode yazısı geliyor sonra kayboluyor, yükleme çalışırken aynı zamanda flas tool'dan model information check fail'e hatası veriyrüor

birde hocam download moda alınca sürücüyü qualcomm olarak görüyor fakat, normal olarak açınca lge android net olarak görüyor port 41
G3 kullanırken hard brick olmuştu cihazım uyandırmayı başarmıştım ama sizin cihaz tepki verdiği halde download modu çalıştırmıyor anladığım kadarıyla daha öncd hiç denemdim ama şu konuyada bakmanızı öneririm https://www.google.com.tr/amp/s/for...ow-to-lg-g3-download-mode-stuck-t3325120/amp/
Ne yazıkki G3 gerçekten bu tür konularda çok sorunlu bir cihaz.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Telefonu bataryası olmadan pc ye bağladığında boş batarya sembolü ile birlikte gri bir ekran çıkıyor mu ?

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mağlesef hocam çıkmıyor

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
onuda deneyeyim :D

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam kurdum fakat şimdide rpm crash hatası veriyor download moda geçmiyor

sarı ekran çıkıyor bu sefer

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bu konuda bilgim maalesef bu kadardı hala düzelmemiş olması akla donanım sorunu olabileceğini getirir ayrıca kernel hatası ile bataryanın hiçbir alakası yok telefoncunun art niyetli olduğunu düşünüyorum. G3 gibi problemli bir cihazı ikinci el almak hata olmuş fikrimce.

GaMeRTurK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
banada öyle geldi, neyse buda bana bir kez daha ders oldu, insanlara güvenmemeyi bir kez daha öğrendim. Yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar..

Son mesajlar