LG G3 kapandı ve hiçbir tepki vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Menengeç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 telefonum kendi kendine restart attıktan sonra kapandı ve bir daha açılmadı her şeyi denedim fakat hiçbir tepki yok. sadece şarja takınca ısınıyor o kadar. arka kapağını açınca farkettim ki kameranın solundaki siyah sensörün de hemen solunda NFC lerin biraz üzerinde yuvarlak beyaz bi kutucuk vardı o kırmızı olmuş acaba iç sigortası mı vardı o mu attı. neden kırmızıya dönmüştür hiçbir yerde buna rastlamadım acil yardım teşekkürler...

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
LG G3 telefonum kendi kendine restart attıktan sonra kapandı ve bir daha açılmadı her şeyi denedim fakat hiçbir tepki yok. sadece şarja takınca ısınıyor o kadar. arka kapağını açınca farkettim ki kameranın solundaki siyah sensörün de hemen solunda NFC lerin biraz üzerinde yuvarlak beyaz bi kutucuk vardı o kırmızı olmuş acaba iç sigortası mı vardı o mu attı. neden kırmızıya dönmüştür hiçbir yerde buna rastlamadım acil yardım teşekkürler...
Merhaba,
Dostum G serisi kronik arızalı benim tahminime göre bootloop olmuştur. Anakart değişmeden düzelmez. Bir telefoncuya sorsan iyi edersin.

Menengeç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevabınız için teşekkür ederim genellikle sizin dediğiniz sorunu yaşıyormuş herkes genel bir sorunuymuş LG nin fakat benim telefonun arızası sıvıyla temas yüzünden olmuş. o bahsettiğim beyaz yuvarlak da birçok telefonda mevcutmuş sıvı kontrolü için konulmuş bir gösterge imiş. normalde beyaz ama sıvı ile temas edince kırmızıya dönüp garantiye gittiğinde o şekilde tespit ediliyormuş ilgilendiğiniz için de çok sağolun iyi günler

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Anakartı değişetirebilirsiniz ben de lg g3 kullanıyorum ve ısnma sorunu olan bir telefon zaten