LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhabalar LG G2 kulanıcısı olarak telefonden gerçekten memnunum 1 kere servise gönderdim ekrandaki sararma sebebiyle şimdi ise samsung j7 prime almayı düşünüyorum kararsız kaldım açıkçası almalımyım acaba :)

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Be
Arkadaşlar merhabalar LG G2 kulanıcısı olarak telefonden gerçekten memnunum 1 kere servise gönderdim ekrandaki sararma sebebiyle şimdi ise samsung j7 prime almayı düşünüyorum kararsız kaldım açıkçası almalımyım acaba :)
Bende sizle ayni durumdayim g2 im sebeke sorunu yuzunden 600 tl cektiler bende yaptiramadim

gsm iletişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran 1 kez değişmişti 1 kez daha değişmek doğru değil dediler hatta ekran masrafına g2 bulunabilir falan dediler o yüzden yanaşmadım.Z3 compact alırsam 1 yıl garantili alırım 1 yıl idare eder diye düşünüyorum tabi tam kararı da vermedim kafa karışıklığı var biraz :)
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir.
bazı g2 müşterilerimiz 3 ve 4 cü defa ekranlarını kırıp tekrar bizde değişim yaptılar hiç biri sorun yaşamadı..

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir.
bazı g2 müşterilerimiz 3 ve 4 cü defa ekranlarını kırıp tekrar bizde değişim yaptılar hiç biri sorun yaşamadı..
Ben size güvenmiyorum artık. Telefonuma önce çakma ekran taktınız, gönderin bakalım, orjinal takalım dediniz, gönderdim. Bu kez çakma dokunmatik cam takılmış paneli bile çakma olan 2. el, ahizesi kirli, kullanılmış ekran taktınız.. Ben bu telefonu size nasıl güvenip tekrar göndereceğim ki?

Büş forumdns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benim telefonum LG l70 turkcell'den almıştım acmaya çalıştığımda o turkcell logosu gözüküyor ve açılmıyor ben normalde bu telefonu kullanmıyorum ama telefonum kırıldı bu eski bu telefonu kullanmam gerekiyor o turkcell logosu boyle kendını tekrarlıyo açılmıyo ne yapabilirim?

prensipci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben de takasla LG G2 aldım, dokunmatiğinde (üstten yarım cm.lik kısmında şerit halinde dokunmati algılamıyor, merak edip servise sordum bana 450tl diyince onlara "bunun 2.el fiyatı nekadar biliyormusuz?" diye söylenip çıktım!!

telefonculara sordum (uyanıklar daha fazla almak için) "dokunmatik olarak değişmez, iç ekranıyla değişir oda 160tl tutar" dediklerinde "neden değişmesin gitti gidiyorda 20-30 tlye dokunmatik var youtube'da anlatlımış" dediğimde çark edip "değişir ama sağlam olmaz" diye kıvırttılar!!! şimdilik o haliyle duruyor, aslında günlük kullanıma çok da etkisi yok... olaki değiştirtmek istersem "gittigidiyor" dan alıpta deneyen varmı acaba?,

hatta aliexpress'te 19tlye bile var... sahibinden com dakiler ise uçmuş... 60-70tl fiyat çekiyorlar....

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
ben de takasla LG G2 aldım, dokunmatiğinde (üstten yarım cm.lik kısmında şerit halinde dokunmati algılamıyor, merak edip servise sordum bana 450tl diyince onlara "bunun 2.el fiyatı nekadar biliyormusuz?" diye söylenip çıktım!!

telefonculara sordum (uyanıklar daha fazla almak için) "dokunmatik olarak değişmez, iç ekranıyla değişir oda 160tl tutar" dediklerinde "neden değişmesin gitti gidiyorda 20-30 tlye dokunmatik var youtube'da anlatlımış" dediğimde çark edip "değişir ama sağlam olmaz" diye kıvırttılar!!! şimdilik o haliyle duruyor, aslında günlük kullanıma çok da etkisi yok... olaki değiştirtmek istersem "gittigidiyor" dan alıpta deneyen varmı acaba?,

hatta aliexpress'te 19tlye bile var... sahibinden com dakiler ise uçmuş... 60-70tl fiyat çekiyorlar....
Hocam sadece dokunmatik panel değiştirme işi çok zor riskli o yüzden kimse risk almıyor ben deneyeyim derken lcd cortladı haberiniz olsun. O yüzden yüksek fiyat istiyolar. Uygun fiyata komple panel değiştirmeye bakın bence.

Atakan Fidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2017 yılı şartlarına göre çok zayıf kalan bir telefon.Ön kamera başarısız. İşlemcisi çok yavaş. Al tavsiyesinde bulunamayacagım bir model.

OnurSerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Buralar öldü ama aleti hala kullanıyorum yav. Kameralar hariç performansı beni fazlasıyla tatmin ediyor. Tahrik eden modeller yok değil ancak telefona o kadar para veremem. Bozulursa Mi5 devam edeceğim inşallah. :)

Reaksiyon puanı
5,172
Buralar öldü ama aleti hala kullanıyorum yav. Kameralar hariç performansı beni fazlasıyla tatmin ediyor. Tahrik eden modeller yok değil ancak telefona o kadar para veremem. Bozulursa Mi5 devam edeceğim inşallah. :)
G2 lgnin en iyi telefonu o telden daha iyisini henüz çıkaramadı

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
G2 lgnin en iyi telefonu o telden daha iyisini henüz çıkaramadı
Zamanına göre iyidi ama teknoloji ,firmalar ,rakipler güçlendi ve akıllandı o yüzden G2 deki başarıyı yakalayamadı. Yine de G6 ve özellikle V30 modeli hoşuma gidiyor sadece fiyatlar uçtu param olsa yine V30 alırım açıkçası. Şu sıra en beğendiğim telefondur kendisi ama değer mi? Değmez.

Reaksiyon puanı
2,554
Zamanına göre iyidi ama teknoloji ,firmalar ,rakipler güçlendi ve akıllandı o yüzden G2 deki başarıyı yakalayamadı. Yine de G6 ve özellikle V30 modeli hoşuma gidiyor sadece fiyatlar uçtu param olsa yine V30 alırım açıkçası. Şu sıra en beğendiğim telefondur kendisi ama değer mi? Değmez.
Vay be seni buralarda görmek güzel hocam askerden sonra ilk defa gördüm :)
Bu arada benim g2de çalışıyor ama ekranın yarısından geçen çatlak olduğu için yarısı çalışıyor ekranın bide pcyi görüyor ama dosyaları görmüyor pc ee ekran kırıkken sabunlu suya düşmüştü olsun o kadar :)

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Valla benim telefonda ufak tefek olaylar yaşadı ama hala maşallahı var. Uzun zamandır aktif değilim forumda yine arasıra aklıma geliyor giriyorum. :)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
G2 nin veliahtı geliyor arkadaşlar merak etmeyin.G2 de ki başarıyı V30 ile tekrar yakalayacaktır LG.

ensfrkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benımde lg g2 wifiye bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor wıfı ısaretı yanıp sonuyor antenı degıstrdım fakat calısmadı evde perte çıkanbı tane daha lg g2 var onun entegresını söküp buna taksam sorunum cozulur mu acaba

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yine döndük dolaştık lg g2 ye geldik üzerinde 4.4.2 var lg suite ile lolipop yapayımmı bırakıp böyle mi kullanayım hem konu canlanmış olur :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yine döndük dolaştık lg g2 ye geldik üzerinde 4.4.2 var lg suite ile lolipop yapayımmı bırakıp böyle mi kullanayım hem konu canlanmış olur :)
G5 Romu filan var onu yükleyebilrisin , LG arayüzünden sıkıldıysan ve özelliklerini çok sevmiyorsan çok güzel 7.1.2 romları var . cRDroid filan .

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
uzun zaman önec baya bir uğraştım rom işi ile şu an pek düşünmüyorum bende g2 varken 5 güncellemesi gelmişti biraz batarya sıkıntısı oluşturuyordu o zamanlar üstüne yeni düzeltme geldimi bilmiyorum acıkcası o yüzden güncellemek istemedim 4.4.2 yi sıkıntısı yoksa direk gecirecem

BTA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s4 ten kesinlikle zayıf değil ekranı az önce test ettim ekranı büyüledi beni

haftaya yeni telefon alıcam

Htc one alıcaktım ama bu telefon aklımı çok karıştırıyor. One haftaya 1899 olucak teknosada lg g2 32 gb da 1799. karar vermek çok zor.
G2 kesinlikle tavsiye etmem. 6 ayda telefon haşat oldu. perte çıktı...
Telefonla bir aydır arama yapamıyorum, çekmiyor. Hattan kaynaklı değil, başka telefonda çalışıyor. SMS gelmez, ararlar ulaşamazlar... şarjı fena dayanmıyor, ama sadece onun için değmez. Gerçekten lanet ettim... Bir G2 bir de Note4... ikisi de çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum şahsen. 6-7 ayda bozulan telefonlar...

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G2 kesinlikle tavsiye etmem. 6 ayda telefon haşat oldu. perte çıktı...
Telefonla bir aydır arama yapamıyorum, çekmiyor. Hattan kaynaklı değil, başka telefonda çalışıyor. SMS gelmez, ararlar ulaşamazlar... şarjı fena dayanmıyor, ama sadece onun için değmez. Gerçekten lanet ettim... Bir G2 bir de Note4... ikisi de çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum şahsen. 6-7 ayda bozulan telefonlar...
2013 yılının en iyi telefonlarından biri G2 yalnız , 2017 de bir zahmet kötü olsun , bu nasıl bir zihniyettir anlamadım , 2013 te cıkıpta şuan hala iyi olan bir telefon var mı ?

Ayrıca evde 2 tane G2 2014 ten beri sapasağlam çalışıyor , en ufak bir hata yok , birinde ekran sararması ve kasada çatlak haricinde .

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Benim 2014ten beri taş gibi çalışıyor şarjı bile iyi gidiyor 3 yıllık telefon...

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Tartışma çıkarmaya gerek yok şu alet çok iyi hizmet etti 3 4 yıldır maşallahı var. :) Günümüze göre eksikleri çok olsa da fazlasıyla yetiyor bana. Arkadaş konuyu hortlatmış suskundu buralar.

akargiderr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar lg g2 nin wirless kartinin modeli nedir ? Ya da monitor modunu destekler mi ? Amacım cihazi sniffer yapip monitor moda almak kac gundur arastiryorum hala bilamadim yapan ya da bile varsa bekliyorum.

Son mesajlar