LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Virility

Profesör
G2 lgnin en iyi telefonu o telden daha iyisini henüz çıkaramadı
Zamanına göre iyidi ama teknoloji ,firmalar ,rakipler güçlendi ve akıllandı o yüzden G2 deki başarıyı yakalayamadı. Yine de G6 ve özellikle V30 modeli hoşuma gidiyor sadece fiyatlar uçtu param olsa yine V30 alırım açıkçası. Şu sıra en beğendiğim telefondur kendisi ama değer mi? Değmez.

Zamanına göre iyidi ama teknoloji ,firmalar ,rakipler güçlendi ve akıllandı o yüzden G2 deki başarıyı yakalayamadı. Yine de G6 ve özellikle V30 modeli hoşuma gidiyor sadece fiyatlar uçtu param olsa yine V30 alırım açıkçası. Şu sıra en beğendiğim telefondur kendisi ama değer mi? Değmez.
Vay be seni buralarda görmek güzel hocam askerden sonra ilk defa gördüm :)
Bu arada benim g2de çalışıyor ama ekranın yarısından geçen çatlak olduğu için yarısı çalışıyor ekranın bide pcyi görüyor ama dosyaları görmüyor pc ee ekran kırıkken sabunlu suya düşmüştü olsun o kadar :)

Virility

Profesör
Valla benim telefonda ufak tefek olaylar yaşadı ama hala maşallahı var. Uzun zamandır aktif değilim forumda yine arasıra aklıma geliyor giriyorum. :)

benımde lg g2 wifiye bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor wıfı ısaretı yanıp sonuyor antenı degıstrdım fakat calısmadı evde perte çıkanbı tane daha lg g2 var onun entegresını söküp buna taksam sorunum cozulur mu acaba

Yine döndük dolaştık lg g2 ye geldik üzerinde 4.4.2 var lg suite ile lolipop yapayımmı bırakıp böyle mi kullanayım hem konu canlanmış olur :)
G5 Romu filan var onu yükleyebilrisin , LG arayüzünden sıkıldıysan ve özelliklerini çok sevmiyorsan çok güzel 7.1.2 romları var . cRDroid filan .

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
uzun zaman önec baya bir uğraştım rom işi ile şu an pek düşünmüyorum bende g2 varken 5 güncellemesi gelmişti biraz batarya sıkıntısı oluşturuyordu o zamanlar üstüne yeni düzeltme geldimi bilmiyorum acıkcası o yüzden güncellemek istemedim 4.4.2 yi sıkıntısı yoksa direk gecirecem

BTA

Üyecik
s4 ten kesinlikle zayıf değil ekranı az önce test ettim ekranı büyüledi beni

haftaya yeni telefon alıcam

Htc one alıcaktım ama bu telefon aklımı çok karıştırıyor. One haftaya 1899 olucak teknosada lg g2 32 gb da 1799. karar vermek çok zor.
G2 kesinlikle tavsiye etmem. 6 ayda telefon haşat oldu. perte çıktı...
Telefonla bir aydır arama yapamıyorum, çekmiyor. Hattan kaynaklı değil, başka telefonda çalışıyor. SMS gelmez, ararlar ulaşamazlar... şarjı fena dayanmıyor, ama sadece onun için değmez. Gerçekten lanet ettim... Bir G2 bir de Note4... ikisi de çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum şahsen. 6-7 ayda bozulan telefonlar...

G2 kesinlikle tavsiye etmem. 6 ayda telefon haşat oldu. perte çıktı...
Telefonla bir aydır arama yapamıyorum, çekmiyor. Hattan kaynaklı değil, başka telefonda çalışıyor. SMS gelmez, ararlar ulaşamazlar... şarjı fena dayanmıyor, ama sadece onun için değmez. Gerçekten lanet ettim... Bir G2 bir de Note4... ikisi de çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum şahsen. 6-7 ayda bozulan telefonlar...
2013 yılının en iyi telefonlarından biri G2 yalnız , 2017 de bir zahmet kötü olsun , bu nasıl bir zihniyettir anlamadım , 2013 te cıkıpta şuan hala iyi olan bir telefon var mı ?

Ayrıca evde 2 tane G2 2014 ten beri sapasağlam çalışıyor , en ufak bir hata yok , birinde ekran sararması ve kasada çatlak haricinde .

Virility

Profesör
Tartışma çıkarmaya gerek yok şu alet çok iyi hizmet etti 3 4 yıldır maşallahı var. :) Günümüze göre eksikleri çok olsa da fazlasıyla yetiyor bana. Arkadaş konuyu hortlatmış suskundu buralar.

Arkadaslar lg g2 nin wirless kartinin modeli nedir ? Ya da monitor modunu destekler mi ? Amacım cihazi sniffer yapip monitor moda almak kac gundur arastiryorum hala bilamadim yapan ya da bile varsa bekliyorum.