LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

LG G2 cihazımda wifi sorunu ortaya çıktı.Yarım saattir hiçbir şekilde wifi açılmıyor bildirim panelindende geride kapatamıyosun. telefonu kapatıp açtım yine aynı varmı böyle bişeyle karşılaşan?
Arkadasimdada var donanimsal oldugu teshisinin koydum .

Anakart komple degisebilir garantiniz varsa G3 G4 verebilirler .

arkadaşlar 2 yıla yakın G2 kullanıyorum geçenlerde telefon kendiliğinden kapandı çalışmadı şarja taktım öyle çalıştı uyku modundayken yine ara ara kapanıyo sizce sorun ne ?

16.11.2016 da severek kullandığım G2min wifi arızası ortaya çıkmasından dolayı Şengüllere gönderdim. ve tarih 25.11.2016 servisten aradılar ve anakartın değişmesi gerektiğini söylediler çıkardıkları faturada 590 tl .

Anlaşılan LG G2 maceram buraya kadarmış..

Merhaba arkadaşlar;
Garantisi yeni bitmiş, temiz kullanılan, çiziksiz, ekran hasarsız anakart problemi bulunmayan lg g2 telefonumu satmak istesem ne kadar eder piyasası.

Virility

Profesör
16.11.2016 da severek kullandığım G2min wifi arızası ortaya çıkmasından dolayı Şengüllere gönderdim. ve tarih 25.11.2016 servisten aradılar ve anakartın değişmesi gerektiğini söylediler çıkardıkları faturada 590 tl .

Anlaşılan LG G2 maceram buraya kadarmış..
Muhtemelen ellerinde anakart bile yoktur yapamayacaklarından fiyatı şişirmiş olabilirler. :)

Arkadaşlar merhabalar LG G2 kulanıcısı olarak telefonden gerçekten memnunum 1 kere servise gönderdim ekrandaki sararma sebebiyle şimdi ise samsung j7 prime almayı düşünüyorum kararsız kaldım açıkçası almalımyım acaba :)

Be
Arkadaşlar merhabalar LG G2 kulanıcısı olarak telefonden gerçekten memnunum 1 kere servise gönderdim ekrandaki sararma sebebiyle şimdi ise samsung j7 prime almayı düşünüyorum kararsız kaldım açıkçası almalımyım acaba :)
Bende sizle ayni durumdayim g2 im sebeke sorunu yuzunden 600 tl cektiler bende yaptiramadim

Ekran 1 kez değişmişti 1 kez daha değişmek doğru değil dediler hatta ekran masrafına g2 bulunabilir falan dediler o yüzden yanaşmadım.Z3 compact alırsam 1 yıl garantili alırım 1 yıl idare eder diye düşünüyorum tabi tam kararı da vermedim kafa karışıklığı var biraz :)
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir.
bazı g2 müşterilerimiz 3 ve 4 cü defa ekranlarını kırıp tekrar bizde değişim yaptılar hiç biri sorun yaşamadı..

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir.
bazı g2 müşterilerimiz 3 ve 4 cü defa ekranlarını kırıp tekrar bizde değişim yaptılar hiç biri sorun yaşamadı..
Ben size güvenmiyorum artık. Telefonuma önce çakma ekran taktınız, gönderin bakalım, orjinal takalım dediniz, gönderdim. Bu kez çakma dokunmatik cam takılmış paneli bile çakma olan 2. el, ahizesi kirli, kullanılmış ekran taktınız.. Ben bu telefonu size nasıl güvenip tekrar göndereceğim ki?

Merhaba benim telefonum LG l70 turkcell'den almıştım acmaya çalıştığımda o turkcell logosu gözüküyor ve açılmıyor ben normalde bu telefonu kullanmıyorum ama telefonum kırıldı bu eski bu telefonu kullanmam gerekiyor o turkcell logosu boyle kendını tekrarlıyo açılmıyo ne yapabilirim?

ben de takasla LG G2 aldım, dokunmatiğinde (üstten yarım cm.lik kısmında şerit halinde dokunmati algılamıyor, merak edip servise sordum bana 450tl diyince onlara "bunun 2.el fiyatı nekadar biliyormusuz?" diye söylenip çıktım!!

telefonculara sordum (uyanıklar daha fazla almak için) "dokunmatik olarak değişmez, iç ekranıyla değişir oda 160tl tutar" dediklerinde "neden değişmesin gitti gidiyorda 20-30 tlye dokunmatik var youtube'da anlatlımış" dediğimde çark edip "değişir ama sağlam olmaz" diye kıvırttılar!!! şimdilik o haliyle duruyor, aslında günlük kullanıma çok da etkisi yok... olaki değiştirtmek istersem "gittigidiyor" dan alıpta deneyen varmı acaba?,

hatta aliexpress'te 19tlye bile var... sahibinden com dakiler ise uçmuş... 60-70tl fiyat çekiyorlar....

ben de takasla LG G2 aldım, dokunmatiğinde (üstten yarım cm.lik kısmında şerit halinde dokunmati algılamıyor, merak edip servise sordum bana 450tl diyince onlara "bunun 2.el fiyatı nekadar biliyormusuz?" diye söylenip çıktım!!

telefonculara sordum (uyanıklar daha fazla almak için) "dokunmatik olarak değişmez, iç ekranıyla değişir oda 160tl tutar" dediklerinde "neden değişmesin gitti gidiyorda 20-30 tlye dokunmatik var youtube'da anlatlımış" dediğimde çark edip "değişir ama sağlam olmaz" diye kıvırttılar!!! şimdilik o haliyle duruyor, aslında günlük kullanıma çok da etkisi yok... olaki değiştirtmek istersem "gittigidiyor" dan alıpta deneyen varmı acaba?,

hatta aliexpress'te 19tlye bile var... sahibinden com dakiler ise uçmuş... 60-70tl fiyat çekiyorlar....
Hocam sadece dokunmatik panel değiştirme işi çok zor riskli o yüzden kimse risk almıyor ben deneyeyim derken lcd cortladı haberiniz olsun. O yüzden yüksek fiyat istiyolar. Uygun fiyata komple panel değiştirmeye bakın bence.

2017 yılı şartlarına göre çok zayıf kalan bir telefon.Ön kamera başarısız. İşlemcisi çok yavaş. Al tavsiyesinde bulunamayacagım bir model.

Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

Virility

Profesör
Buralar öldü ama aleti hala kullanıyorum yav. Kameralar hariç performansı beni fazlasıyla tatmin ediyor. Tahrik eden modeller yok değil ancak telefona o kadar para veremem. Bozulursa Mi5 devam edeceğim inşallah. :)

syfsn

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Buralar öldü ama aleti hala kullanıyorum yav. Kameralar hariç performansı beni fazlasıyla tatmin ediyor. Tahrik eden modeller yok değil ancak telefona o kadar para veremem. Bozulursa Mi5 devam edeceğim inşallah. :)
G2 lgnin en iyi telefonu o telden daha iyisini henüz çıkaramadı

stat counter