lg g2 görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

Keykruze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
selamun aleyküm arkadaşlar lg g2 im telefonda hiçbir sorun yokken jak girişi cızırtı yapıyordu tozlanmıştır diyip birkaç damla kolonyağı (80 derece) enjekte ettim kendi kendine kulaklık ibaresi belirdi biliyordum belireceğini kulaklığı taktığımda sorunsuz ses geliyordu ama çıkardığımda kulaklık ibaresi hala vardı neyse dedim kolonyağı uçar diye ellemedim oyun oynuyodum bi anda ekran kapandı siyah ekranda değil hiç görüntü yok dokunmatik işliyor sesde geliyor bilirim ışığıda yanıyor görüntü yok telefonun arka kapağını açtığımda hoparlörün üst kısmında birazcık kolonyağı vardı sizce zamanla geçermi yoksa kalıcımı görüntü hiç yok en ufak parlaklık yok tıpkı kapalı telefon gibi ekranı ama ses var kolonyağı acaba ekran soketinemi aktı arkadaşlar sizce geçermi lütfen yardımcı olun çok acil lazım telefon

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sen ne yapmışsın ya büyük ihtimal azda olsa damlattığın kolonya cihazın iç kısmına gitti.Ekran bozuldu.Garanti diyecem telefon G2 kalmamıştır garanti.Göster bir yere bi dene şansını.

Keykruze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sen ne yapmışsın ya büyük ihtimal azda olsa damlattığın kolonya cihazın iç kısmına gitti.Ekran bozuldu.Garanti diyecem telefon G2 kalmamıştır garanti.Göster bir yere bi dene şansını.
abi ara sıra siyah ekran veriyodu zaten bi kaç kez guc dumesine bastigimda duzeliyordu simdi hic gelmiyor bi kere geldi telefonda ölü piksel var ondan tanidim dahada gelmedi galiba kolonyağı sökte aktı 80 derece kolon yaginin sokete zarari varmi bilen varmi arkadaslar veya duzelirmi

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
abi ara sıra siyah ekran veriyodu zaten bi kaç kez guc dumesine bastigimda duzeliyordu simdi hic gelmiyor bi kere geldi telefonda ölü piksel var ondan tanidim dahada gelmedi galiba kolonyağı sökte aktı 80 derece kolon yaginin sokete zarari varmi bilen varmi arkadaslar veya duzelirmi
Dediğim gibi bi yere ğöster gösterebilirsen ama pek sanmam eski telefon neticede G7 çıkıcak ya

Keykruze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dediğim gibi bi yere ğöster gösterebilirsen ama pek sanmam eski telefon neticede G7 çıkıcak ya
Tahmin ettigim gibi oldu kolonyagi uçunca telefon düzeldi biyere gosteremeye gerek kalmadi çok sağolun