LG G2 Ekrana çift tıklama sorunu ( Çözümü )

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Evet hatta o çerçeve biraz daha darmış aslında aşağıdan 1cm yukarısına kadar işlemiyor. :D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Şu haliyle Knock code yok değil mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende 2 gündür şöyle bir sıkıntı olamya başladı; ara ara ekrana çift tıkayıp açmak istediğimde yanan mavi led ışık takılı kalıyor ve ekran yaklaşık 4-5 saniyede açılıyor.. sıkıntı nedir acaba? bir fikri olan varsa bilgi verebilir mi teşekürler..

deryop58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende 2 gündür şöyle bir sıkıntı olamya başladı; ara ara ekrana çift tıkayıp açmak istediğimde yanan mavi led ışık takılı kalıyor ve ekran yaklaşık 4-5 saniyede açılıyor.. sıkıntı nedir acaba? bir fikri olan varsa bilgi verebilir mi teşekürler..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Telefonu ne kadar sıklıkla yeniden başlatıyorsunuz? Arada bir restart iyi gelir. Özellikle bi dengesizlik gördüğünüzde.

deryop58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ara ara restart attığım oluyor.. servise göndermeli miyim sizce??

B

Barisseneker

SDN Okuru
arkadaşlar gerçek çözümü o değil gerçek çözüm şu arama yerine gelin 3845#*802# yapin karşiniza gizli menü gelecek tam gözünüzün önünde setting yazar oaraya giriyoruz update touch firmware yazan bir yer var ona tiklayin 10 saniye bekleyin dokunmatik mağazadan ilk aldiğiniz gibi düzgün çalişacaktir insanlara yanliş bilgi vermeyin

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
arkadaşlar gerçek çözümü o değil gerçek çözüm şu arama yerine gelin 3845#*802# yapin karşiniza gizli menü gelecek tam gözünüzün önünde setting yazar oaraya giriyoruz update touch firmware yazan bir yer var ona tiklayin 10 saniye bekleyin dokunmatik mağazadan ilk aldiğiniz gibi düzgün çalişacaktir insanlara yanliş bilgi vermeyin

Yanlış bilgi veren yok. Reklamınızı başka yerde yapınız.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Bu senin verdiğin bilgiyi biz TWRP Recovery yükledikten sonra dokunmatiklik bozuldu diye yapıyorduk. Ben bu konuyu nereye tıklamamız gerektiğini göstermek için açmıştım zamanında, dokunmatiklik çalışmadığı için açmadım asıl sen insanları yanlış yönlendirme canım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a arkadaşlar bende galaxy s 5 var ekrana çift dokunduğumda cebimdeyken falan hemen açiliyor bu uygulamayi kaldirmak için yada açilmamasi için ne yapmam gerekir ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamun aleykum kardesim bnm lg g2 nın camı kırlıdı dokunmatık te alt kısımda algılıyor ana ekranda algılamıyor ben sımdı bu makınenın dokunmatıklemı beraber degıstıreyım yoksa sadece camı mı degıstıreyım 5375014797 cagrı at ararım kardesım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benzer sorun benim de vardı tüm yöntemleri denedim ama olmadı. Bugün tesadüfen kullanmadığım silikon bir kapak vardı onu taktım tüm sorunlar düzeldi. Bir denemenizde fayda var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
diğer yerlerde de algılasaydı prolit ile aynı sistem kullanılmış replika s5 ve note3 ler var aynı özelliğe sahip onlar ekranın tüm nokta sındanalgılıyor ve kesinlikle baş belası bir özellik halini alıyor kapatma ayarı ve güncelleme ile de kapanmadığı için telefon cepte kılıfta çantada kendiliğinden aramalar yapıyor tek çözüm desen kilidi gibi görünse de bu seferde acil çağrı sı yapıp 112 yi boşa meşkul ediyor yani her tarafından algılasaydı kısaca özellik olmaktan çıkıp zillet olurdu ;)

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Konu hortlamış fakat [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] ' in dediği şekilde olmaz ise modeliniz LG D802 ise arama ekranında 3845#*802# yaptığınızda hidden menu açılacak. Burada settings>update touch firmware dediğinizde sorun ortadan kalkacaktır.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Konu hortlamış fakat [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] ' in dediği şekilde olmaz ise modeliniz LG D802 ise arama ekranında 3845#*802# yaptığınızda hidden menu açılacak. Burada settings>update touch firmware dediğinizde sorun ortadan kalkacaktır.

LG G2 almayı düşünüyordum, bu sorundan bahsettiler. İnşallah yazdığınız çözüm kesin anlamda çalışıyordur, çünkü daha satın almadan bu tür hataları görmem olumsuz yönde etki yapıyor.

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
LG G2 almayı düşünüyordum, bu sorundan bahsettiler. İnşallah yazdığınız çözüm kesin anlamda çalışıyordur, çünkü daha satın almadan bu tür hataları görmem olumsuz yönde etki yapıyor.

Sorun değil aslında. Yazılımsal bir şey ve düzeltilebiliyor. 4.4.2 KitKat'a geçtiğimden bu güne ekranın neresine tıklarsam tıklayayım açılmama gibi bir durum söz konusu olmadı. Sadece 1 kere hard reset attıktan sonra çift tıklayınca kapanıyordu ama ne kadar tıklarsam tıklayayım fiziksel tuş haricinde açılmıyordu. Bunu da hidden menu'deki anlattığım yöntemle fixledim ve farkedilir şekilde Knock On ve dokunmatik algısında hızlanma oldu. Almanı kesinlikle tavsiye ederim.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sorun değil aslında. Yazılımsal bir şey ve düzeltilebiliyor. 4.4.2 KitKat'a geçtiğimden bu güne ekranın neresine tıklarsam tıklayayım açılmama gibi bir durum söz konusu olmadı. Sadece 1 kere hard reset attıktan sonra çift tıklayınca kapanıyordu ama ne kadar tıklarsam tıklayayım fiziksel tuş haricinde açılmıyordu. Bunu da hidden menu'deki anlattığım yöntemle fixledim ve farkedilir şekilde Knock On ve dokunmatik algısında hızlanma oldu. Almanı kesinlikle tavsiye ederim.

Bilgi için teşekkürler. Almaya kesin gözle bakıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen bu işi çözmüşsün arkadaş nereye tıklandığına dikkat edilmessi gerekiyor. tuş kilit kodunuda ekran kapalıyken yazın problem ortadan kalkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
g2 ayarlar bolumunde ekran kalıbrasyonunu bulamadım nasıl yapıcam arkadslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lg g2 lolipop güncellemesinden sonra kapalıyken güç tuşuna basıyorum ve açılıp kapanıyor hemen ne yapmalıyım

Son mesajlar