Lg g2 cebimde kapaniyor açtigimda %100 oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Keykruze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
konu basliginda belirttigim gibi arkadaslar g2 kullaniyorum gayet memnundum şarj suresinden vs. Son zamanlarda özellikle okulda yasiyorum telefon açık şarj %75 civari cebime koyuyorum tenefuste cikarttigim zaman telefonun kapali oldugunu farkediyorum telefonu actigim zaman %100 şarj ibaresi oluyor bi süre %100 de kaliyor sonra hızla düşüyor bazen kapandigi zaman boyle oluyordu bazen olmuyordu suan cok sık yapiyor batarya saglikli gorunuyor yani 1 gunu cikariyor ama bana yazilimsal bi sorun gibi gorunuyor orjinal rom rootsuz kullaniyorum bi kac kez format attim duzelmedi çok nadirde olsa bazen yapmiyor kapaniyor ama %100 olmuyor sarjim neyse o oluyor ama cebime koyudugum zaman kapaniyor cebimde sıkışıyor ondanmi kapaniyor diye dusundum elimle okadar sıktım kapanmadi özellikle batartanin bulundugu kizma sıkısma uyguladigim zaman kapanmiyor telefonu kullandigim zaman yani elimde bulundugu zamanda kapanmadi hic hep cebimde oldu bu olay yardim ederseniz cok mutlu olurum en azindan yazilimsalmi donanimsalmi onu soyleyin rom falan atmayi deneyim

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Batarya ölmüş olabilir başka bir batarya takıp deneyin yada temassızlık sorunuda olabilir

Keykruze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Olabilir fakat olmama ihtimali cok dusuk elimle daha sert baski uyguladigimda kapanmiyor zaten ekran acikken kapanmiyor ekran kapaliyken telefon kapaniyor
Batarya ölmüş olabilir başka bir batarya takıp deneyin yada temassızlık sorunuda olabilir

Reaksiyon puanı
16,118
içini açıp pilin soketine bak belkide soğuk lehim var.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Pili ve şarj soketini değiştir