LG 47LM615S Almayı düşünüyorum 1569 TL ye Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Fiyat makul. Fakat eğer ki cihazın kendi uydu alıcısını kullanacaksan şunu bil istiyorum.

1=) Dahili uydu alıcısı inanılmaz derecede yavaş ve kullanışsız.
2=) Eğer maç izlerim diyorsan dahili uydu alıcısı biss key çözmüyor. Sırf bunun için ilave uydu alıcısı almalısın.

Ben bundan dolayı bu seriden vazgeçmiştim. Fakat kendi uydu alıcım var ve ya alırım 150 - 200 tl verip sorun olmaz diyorsan süper bir televizyon alıyorsun...

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyat makul. Fakat eğer ki cihazın kendi uydu alıcısını kullanacaksan şunu bil istiyorum.

1=) Dahili uydu alıcısı inanılmaz derecede yavaş ve kullanışsız.
2=) Eğer maç izlerim diyorsan dahili uydu alıcısı biss key çözmüyor. Sırf bunun için ilave uydu alıcısı almalısın.

Ben bundan dolayı bu seriden vazgeçmiştim. Fakat kendi uydu alıcım var ve ya alırım 150 - 200 tl verip sorun olmaz diyorsan süper bir televizyon alıyorsun...

Teşekkürler... D Smart Hd kullanıyorum zaten...

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Teşekkürler... D Smart Hd kullanıyorum zaten...

O zaman düşünmeden al güzel televizyon.

Fakat sana bir handikap daha söyleyeyim. Sanırım bu modelin içinde Lg nin özel olarak tasarladığı Magic Kumanda standart olarak çıkmıyor. O kumanda bu gibi tv ler için inanılmaz işlevsel.

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Fakat sana bir handikap daha söyleyeyim. Sanırım bu modelin içinde Lg nin özel olarak tasarladığı Magic Kumanda standart olarak çıkmıyor. O kumanda bu gibi tv ler için inanılmaz işlevsel.

güzel bir hatırlatma oldu teşekkürler... Magic Kumanda olayına dikkat ederim... Sağol...

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
hem 47" hem 1.569 TL... hic kacirilmamali..

vatan bilgisayarda lg Turkiye garantisi vardi yanlis hatirlamiyorsam.. bu da dogruysa hemen git al :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Televizyon 200 HZ. Dahili wifi ve magic kumanda da yok ayrıca. Onun haricinde bu serinin paneli çok sağlam. Bir de ön kaplama cam 45 kg'ya kadar ağırlığa dayanıklı.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0

magic kumanda harici olarak satılıyormu acaba ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kumanda ayrı satılıyordur muhtemelen de akıllı telefonlar için kumanda uygulaması var [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] konusunu açmıştı :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Çöpe atmayın paranızı :D Magic kumanda nerde unuttum ben, sürekli cepten kontrol. Kapama fonksiyonu da olsa kaymaklı kadayıf :)

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kontrast ve mhz düşük.bence alınmaz.uydu geçişlerinde de sıkıntı yaratabilir.ayrıca smartta yok.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
660s guzel bir televizyon..
senin butcen ne kadar?
1400 ile 1600 arası iyi bir tv almak istiyorum 3d smart tv pc bağlantısı olsun yani bağlayıp oyun oynayabilym internetten bide film izleyebildimmi yeter artar bile :D çok mu istedim acaba ?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
1400 ile 1600 arası iyi bir tv almak istiyorum 3d smart tv pc bağlantısı olsun yani bağlayıp oyun oynayabilym internetten bide film izleyebildimmi yeter artar bile :D çok mu istedim acaba ?

herkesin istedigi seyler ama televizyonda oyun bence pek akillica degil...

bu arada; yeni televizyonlar gelecek, bunlarin fiyati duser.. biraz daha beklemekte fayda var.. o zaman alirsin 660s' ini :)

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0

bu arada; yeni televizyonlar gelecek, bunlarin fiyati duser.. biraz daha beklemekte fayda var.. o zaman alirsin 660s' ini :)

bekleyelim o zaman hocam teşekkürler bilgi için acaba yeni tv'ler konusunda forumda konu varmı merak ettim :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bekleyelim o zaman hocam teşekkürler bilgi için acaba yeni tv'ler konusunda forumda konu varmı merak ettim :)

hayir yok..
samsung pazartesi gunu yeni tv'lerini tanitti.. lg' de bu ay icinde tanitacak..

GaLD0R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 gün önce aldım bu televizyonu. şimdiye kadar bir sorun yaşamadım görüntü kalitesi çok iyi, 3D performansını da beğendim, uydu alıcı meselesi arkadaşların aktardığı gibi, smart fonksiyonu benim için önemli değildi çünkü genelde annem ve babam izliyor televizyonu tabi ki wi-fi ile de işleri yok. sonuç olarak tavsiye ederim.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0

tv oyun neden akıllıca değil ki ? 1 yıldır büyük bir keyifle oynuyorum

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tv oyun neden akıllıca değil ki ? 1 yıldır büyük bir keyifle oynuyorum

oynadığın tv'nin modeli nedir aga

- - - Mesaj Güncellendi - - -

15 gün önce aldım bu televizyonu. şimdiye kadar bir sorun yaşamadım görüntü kalitesi çok iyi, 3D performansını da beğendim, uydu alıcı meselesi arkadaşların aktardığı gibi, smart fonksiyonu benim için önemli değildi çünkü genelde annem ve babam izliyor televizyonu tabi ki wi-fi ile de işleri yok. sonuç olarak tavsiye ederim.

bu televizyonu derken tam olarak hangi televizyonu iki adet tv var baslıkta

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Lg'den Tv alacaksan sana tavsiyem 615 değil 640 serisini almandır.

GaLD0R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlıkta sadece LG 47LM615S görüyorum bende mi sorun var?

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
42 PA 4500 Lg'nin en kötü Tvlerinden biridir. Plazma olması bir yana Full Hd'de değil :(

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tv' lerin tepkime süreleri yüksek olduğundan bence mantıklı değil..

ben yanlış biliyorum o zaman.tepkime süresi ne kadar yüksekte , ekran kartından tvye görüntü geçişi daha seri olmaz mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

42 PA 4500 Lg'nin en kötü Tvlerinden biridir. Plazma olması bir yana Full Hd'de değil :(

sen benim tvye bakma tavsiyede etmedim zaten :) ama oyun için mükemmel