Lg 47la620s TV çizildi

Bu konuyu okuyanlar

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen ay lg la47620 serisi tv aldım, abimin oğlu zımparayla ekranı çizik çizik etmiş :( Tv yi aldığımda satıcı arkadaşlar lglerin ön panelinin korumalı olduğunu söylemişti. Aradım teknik servisi tüm ekranın değişmesi gerekiyor ki buda tv ile aynı fiyata geliyor dediler. Sizce teknik servis beni geçiştirdi mi ? Konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lg 47la620s model adı bu üsteki yanlış oldu

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Geçmiş olsun.

Abinle televizyonları değişin, en makbulu bu :)

(Servisin dediği doğrudur)

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sonuçta kullanıcı yağmalaması var bedavaya değişirler diye bekleme.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Çocuk zımpara televizyon.. 3'ü 1 arada dedikleri böyle birşey olsa gerek :)
Geçmiş olsun..

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
k.jpg

makbaba84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hahaha güldürdünüz valla :=)

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Geçen ay lg la47620 serisi tv aldım, abimin oğlu zımparayla ekranı çizik çizik etmiş :( Tv yi aldığımda satıcı arkadaşlar lglerin ön panelinin korumalı olduğunu söylemişti. Aradım teknik servisi tüm ekranın değişmesi gerekiyor ki buda tv ile aynı fiyata geliyor dediler. Sizce teknik servis beni geçiştirdi mi ? Konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lg 47la620s model adı bu üsteki yanlış oldu
allah allah abi mağazada o korumalı ekranlı televizyona dirsek atmıştı da abi naptın yaaa diye korktuydum :D meğersem sağlam cam mış ee darbeye dayanıklı ama kesici şeylere değil :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
allah allah abi mağazada o korumalı ekranlı televizyona dirsek atmıştı da abi naptın yaaa diye korktuydum :D meğersem sağlam cam mış ee darbeye dayanıklı ama kesici şeylere değil :D

korumalı panel zaten :D ben yumruk atıyorum neyse konu dağılmasın şöyle bir şey önericem sana bu airvick di galiba zaman ayarlı oda spreyi varya kocaman bir kutu çiziğin üstüne ondan sık çok az bekle sonra kuru bi bezle sil die bi dene demiyorum sadece bi bilgi :D