LG 42LM760S LED TV Görüntüdeki Bozukluk ve Kasma Sorunu Yardım...

Bu konuyu okuyanlar

Elvenlord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar öncelikle.televizyonum başlıkta da belirtiğim gibi LG 42LM760S.televizyonu satış görevlisinin önerileriye aldım o günde indirme girmiş galiba özellikleri de iyiye benziyordu 800hz smat 2d to 3d özelliği falan fila bende aldım.aradan bir kaç gün geçti ve telvizyon da gezerken görüntüde bazı bozulmalar gözüme takıldı özellikle ani bir harket veya hızlı geçişlerde bir bozulma oluyor örneğin:kuş uçuyor kuşta sorun yok ama etrafında ki görüntü bulanıklaşıyor.geçen gün ps3 den oyun oynamak istedim görüntü yine aynı şekilde bulanıklaşıyor aynı zamanda sanki tüplü bir televizyonda oynuyormuş gibi sanki ekrana görüntüyü sığdırmaya çalışıyor gibi bozuluyor.bunu yanında bir aşırı bir kasma var oyun oynarken...
kısacası amacım televizyonu kötülemek değil ama böyle özellikte ki bir televizyonda böyle olmamamsı lazım sanki sorun ne arkadaşlar televizyonda mı yoksa zaten bunlar normal şeyler mi?
not:bu anlattığım şeyler özellikle oyunlarda ve smart menüsü açınca oluyor film izlerken bu dediklerim daha seyrek oluyor
not2:televizyon gold dan alınmadır ve alalı 6-7 ay oluyor
Televizyon: http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-42LM760S-3d-tv