LG 42LM760S Alındı! Fotoğraflı İnceleme.

Bu konuyu okuyanlar

bora hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=259770]zozeidon[/MENTION] hala tv standı almadıysan alpino mobilyanın tv ünitesine bak bi istersen hepsiburada ;)

sisligece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede 42 lw 5500 var hiç bi sıkıntı yaşamadım gayet şık ve güzel.sadeçe aplikasyonlar çok zayıf.yani smart tv keyfini henüz vermedi ama 3d dedinmi lg den başkasına bakmayın bile arkadaşlar.siyah ekranda ışık sızmalarını çok takmayın ben 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaratmadı ilk alanlar için söyüyorum pixel eksikliğine dikkat edin lg tv lerde genelde karşılaşılan sorunmuş.

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
TV ünitelerinde şu üçü arasında kaldım. :huh:

Alpino 1 (220 TL)
Mobilya_2215764.jpg

Alpino2 (190TL)
Mobilya_2214318.jpg

Metalia (220TL)

10814654_2136243.jpg

assortique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisini aldınız hocam? Çok Merak ettim de. Ben de 42lm765s modelini aldım ve ben de aynı üniteler arasında kaldım. Sanırım en alttakini alacağım :)

pavehawk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg760s hangi formattaki videoları oynatıyor. örneğin ssıf formatını veya m2TS formatını oynatıyor mu?

baturayb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya çok güzel bir bilgilendirme omuş emeğine sağlık bende alacağım ama panasonic 50st50e budum bi yerde 1900tl aklıma girdi yabancı forumlardada panasonic tek geçiliyor kafam karıştı ne yapmalıyım sizce?

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar LG görüntü kalitesi kendini ispatlamış durumda zaten LG tvlerde kalite hep ön planda en iyisini yapmışsın bence

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Yeni gördüm güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok iyi yaa bence LG den şaşamamk lazım tv de adamlar görüntü kalitesini yapıolar arkadaşım hertürlü.

Elvenlord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu açılalı baya bir süre olmuş ama umarım bir kullanıcı yardım olur sorunum şu
televizyonu satış görevlisinin önerileriye aldım o günde indirme girmiş galiba özellikleri de iyiye benziyordu 800hz smat 2d to 3d özelliği falan fila bende aldım.aradan bir kaç gün geçti ve telvizyon da gezerken görüntüde bazı bozulmalar gözüme takıldı özellikle ani bir harket veya hızlı geçişlerde bir bozulma oluyor örneğin:kuş uçuyor kuşta sorun yok ama etrafında ki görüntü bulanıklaşıyor.geçen gün ps3 den oyun oynamak istedim görüntü yine aynı şekilde bulanıklaşıyor aynı zamanda sanki tüplü bir televizyonda oynuyormuş gibi sanki ekrana görüntüyü sığdırmaya çalışıyor gibi bozuluyor.bunu yanında bir aşırı bir kasma var oyun oynarken...
kısacası amacım televizyonu kötülemek değil ama böyle özellikte ki bir televizyonda böyle olmamamsı lazım sanki sorun ne arkadaşlar televizyonda mı yoksa zaten bunlar normal şeyler mi?
not:bu anlattığım şeyler özellikle oyunlarda ve smart menüsü açınca oluyor film izlerken bu dediklerim daha seyrek oluyor
not2:televizyon gold dan alınmadır ve alalı 6-7 ay oluyor
not3:trumotion kapatıp televizyonu oyun moduna alsam da bu kasmalar görüntüdeki bozulmalar geçmiyor