Lg 42LM670s siparişi

Bu konuyu okuyanlar

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
internetten video film izlerken tam ekran olmuyomuş 660s modelinde bu cihazdada varmı aynı sorun

TV'yi internete bağlayınca, yazılım güncelleme yapıyor ve yeni gelen güncellemeler ile bu sorun ortadan kalkmış. Tam ekran oluyor.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
TV'yi internete bağlayınca, yazılım güncelleme yapıyor ve yeni gelen güncellemeler ile bu sorun ortadan kalkmış. Tam ekran oluyor.

verdiğin bilgi için öncelikle çok sağol ve

1.İnternet konusunda cihaz için yavaş ve sıkıntılı olduğu görüşünde olan arkadaşlar duydum
bunun evdeki internet bağlantısı hızından olduğunu düşünyorum yanlışmıyım sence varmı böyle bir durum .

2. Biraz internette dolaştıktan sonra hafıza dolu ve yetersiz gibi uyarılar çıkıyormuş bu konuda da bilgi almak isterim .

şimdiden çok sağol

mavitunaist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pratikev.com paramı yedikten sonra pek bilinmeyen sitelerden birşey almamaya karar verdim. Umarın ürünün en kısa sürede eline ulaşır:)

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
verdiğin bilgi için öncelikle çok sağol ve

1.İnternet konusunda cihaz için yavaş ve sıkıntılı olduğu görüşünde olan arkadaşlar duydum
bunun evdeki internet bağlantısı hızından olduğunu düşünyorum yanlışmıyım sence varmı böyle bir durum .

2. Biraz internette dolaştıktan sonra hafıza dolu ve yetersiz gibi uyarılar çıkıyormuş bu konuda da bilgi almak isterim .

şimdiden çok sağol

1)İnternet konusunda pc performansı beklemek yanlış olur. PC ye göre evet yavaş. Evdeki internet bağlantısıyla pek alakası yok bence. Ama filmleri fln izleyebiliyorsun internetten.

2)O hatayı teknosadaki vitrindeki ürünü kurcalarken 1 kere almıştım ve browser kapanmıştı fakat kendi TV'mde şuana kadar çıkmadı böyle bir hata, umarım çıkmaz da :)

Rica ederim :)

bora hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inceleme olayı; uydu antenini daha yeni taktığımız ve henüz çalıştıramadığımız için hala beklemede !! (sizi unutmuş değilim forumdaşlar :))
3d içerk bulmada sıkıntım var ama onun dışındaki smart özelliklerini doyasıya kullanıyorum :D