Lg 42LM640S Nasıl Bilirisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

lost2727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu televizyonun 42 lm 660s serisini lullanıyorum tek kelimeyle muhteşem 640 la tek farkı içinden akıllı kumanda çıkmıyor bide nerden alırsan al golddan alma çünkü sattıkları herşey paralel ithalat yani lg türkiye garantisi yok

bu arada optik ses çıkışı var ve dts yi çözüyor

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
en ucuz goldda ama nası yapçaz ? nerden alayım ? [MENTION=303587]lost2727[/MENTION]

P@ssw0rd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu fiyata bu cihaz çok iyi. Ancak lost2727 arkadaşın dediklerini yabana atma. Paralel ithalat ile gelen ürünleri alan arkadaşların garanti ile ilgili yaşadığı sıkıntılara çok şahit oldum forumlarda. Ama cihaz gerçekten çok iyi bunu söyleyebilirim. 47LM615S var bende çok çok memnunum. Zamanında dünya para vermiştim. Ama pişman değilim. Senin tercihin daha üst model ki bence alınabilir bir cihaz.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Bu fiyata bu cihaz çok iyi. Ancak lost2727 arkadaşın dediklerini yabana atma. Paralel ithalat ile gelen ürünleri alan arkadaşların garanti ile ilgili yaşadığı sıkıntılara çok şahit oldum forumlarda. Ama cihaz gerçekten çok iyi bunu söyleyebilirim. 47LM615S var bende çok çok memnunum. Zamanında dünya para vermiştim. Ama pişman değilim. Senin tercihin daha üst model ki bence alınabilir bir cihaz.

Galiba bu ürün de paralel ithalat ürünü ve o yüzden ucuz diğer yerlere göre. Baktığım diğer yerler, hepsi 1899.

http://www.hizlial.com/u05.011.1165...e-wi-fi-uydu-alicili-smart-3d-led-tv-4-gozluk
Burada da aynı fiyat acaba bu da mı o paralel ithalattan ? :S Nasıl anlayacağız bunu peki paralel ithalat olup olmadığını ?

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012520/lg_42lm640_dvbs_fhd_3d_led_lcd_tv__4_gozluk
teknosada da 1799 teknosadan mı alsam acaba ?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION]; öncelikle seçtiğin televizyon iyi..

arada 20 TL fark var.. Teknosa'dan al için rahat etsin... hafta sonu bir indirim daha olabilir.. istersen hafta sonunu bekle..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Galiba bu ürün de paralel ithalat ürünü ve o yüzden ucuz diğer yerlere göre. Baktığım diğer yerler, hepsi 1899.

http://www.hizlial.com/u05.011.1165...e-wi-fi-uydu-alicili-smart-3d-led-tv-4-gozluk
Burada da aynı fiyat acaba bu da mı o paralel ithalattan ? :S Nasıl anlayacağız bunu peki paralel ithalat olup olmadığını ?

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012520/lg_42lm640_dvbs_fhd_3d_led_lcd_tv__4_gozluk
teknosada da 1799 teknosadan mı alsam acaba ?

tam bu paralel ithalat olayını yazacaktım yazmışsın :)

Fiyat uygun ama elektronik cihaz sonuçta arıza yaparsa insan karşısında muhatap bulmak istiyor.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Teknosadan alınca bunun garantisi olucak dimi bir de tekno garanti mi ne var ya ondan yaparız 3-5 sene :D bakalım bir gidelim haftasonu teknosaya :) bir de aldım diyelim bunu mesela bana mağazada kutulu vermicekler dimi eve göndersinler kargoyla falan :D en yakın teknosa bizim eve 25km falan :D bizim ilçede öyle teknoloji mağazası yok buna ayrı bir ücret talep ederler mi ? Bir de televizyonu aldık sade televizyonla bitmiyo tabi :D Böyle HDMI kablo askı aparatı fln ne önerirsiniz, ilk smart tv'm olucak bu :D Ne lazım yanına ? :D

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Teknosa yada aldığın herhangi elektronik market evine ücretsiz nakliye ve monatjını yapar kutu ile ürünü sana vermeyecekler size randevu verip o gün teknik servis getirip evinize kuracak bildiğim kadarı ile ekstra bir nakliye ücreti olmayacak zaten ürünü alırken pazarlığını bu yönde yapman yani bu ürünü alırım ama eve ücretsiz nakliye ve montaj yaparsanız diye.
HDMI kabloya ihtiyacınız varmı? Notebook veya PS gibi bir bağlantı kullanmayacaksanız gerek yok alacak olursanız da ucuz HDMI kablo ile altın kaplama uçlu kablolar arasında fark yok fazla para vermeyin.
Askı aparatına bence gerek yok, TV'yi sehpanız ve konsol gibi bir şeyin üzerine TV ayaklığı ile kullanmanızı öneririm ama tercih sizin

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Teknosa yada aldığın herhangi elektronik market evine ücretsiz nakliye ve monatjını yapar kutu ile ürünü sana vermeyecekler size randevu verip o gün teknik servis getirip evinize kuracak bildiğim kadarı ile ekstra bir nakliye ücreti olmayacak zaten ürünü alırken pazarlığını bu yönde yapman yani bu ürünü alırım ama eve ücretsiz nakliye ve montaj yaparsanız diye.
HDMI kabloya ihtiyacınız varmı? Notebook veya PS gibi bir bağlantı kullanmayacaksanız gerek yok alacak olursanız da ucuz HDMI kablo ile altın kaplama uçlu kablolar arasında fark yok fazla para vermeyin.
Askı aparatına bence gerek yok, TV'yi sehpanız ve konsol gibi bir şeyin üzerine TV ayaklığı ile kullanmanızı öneririm ama tercih sizin

ben duvara monteli şekilde kullanmak istiyorum :) bir ikinci nedense öyle tv sehpamız yok antikaya yakın bir vitrinimiz var ve bu tv oraya sığmaz, salona yeni eşya alıyoruz da ben de tv den başlayım dedim indirimler varken :) güzel bir teknoloji odası yapıcam inşallah salonu :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Tv'yi alınca biraz kullandıktan sonra bir inceleme yazısı bekleriz artık :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION];
televizyonu Teknosa'dan aldığında kutuyu açtır ve içeriğe iyice bak.. televizyonda bişey var mı? gözlükler tam mı? kumanda vs vs... bir problem yoksa kutuyu tekrar kapattır ve eve gönderilmesini söyle...kutuyu teknosa bandı ile kapatırlar... kargo ücretsiz... televizyon eve geldiğinde kutuyu sakın açma.. servisi çağır, gelsinler, açsınlar ve kursunlar...
kutuyu açtıklarında bir sorun var ise bunun onlardan olduğunu bilsinler...

hdmi kablo/kablolarını istediğin gibi al..
duvar aparatı da teknosa da bulunuyor... buradan bakabilirsin...

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
@Mert Ahmet;
televizyonu Teknosa'dan aldığında kutuyu açtır ve içeriğe iyice bak.. televizyonda bişey var mı? gözlükler tam mı? kumanda vs vs... bir problem yoksa kutuyu tekrar kapattır ve eve gönderilmesini söyle...kutuyu teknosa bandı ile kapatırlar... kargo ücretsiz... televizyon eve geldiğinde kutuyu sakın açma.. servisi çağır, gelsinler, açsınlar ve kursunlar...
kutuyu açtıklarında bir sorun var ise bunun onlardan olduğunu bilsinler...

hdmi kablo/kablolarını istediğin gibi al..
duvar aparatı da teknosa da bulunuyor... buradan bakabilirsin...
Okadar para veriyoz askı aparatıyla hdmı kabloyu hediye etmezler mi ? :D

Bir de
http://www.teknosa.com/kategori/ses...9/samsung_hte3500_3d_bluray_ev_sinema_sistemi
bunu alsam yanında güze ikili oluşturur mu bunlar ? Bu hoparlörler nasıldır ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kısmet :)
Bunun yanında bir de ev sinema sistemi düşünüyorum da onu da burdan sorayım bir tavsiyeniz var mı ? :)

Bu konuda çok detaylı bilgiye sahip değilim ama dvd olanı, blue ray olanı kablosuz olanları güzel ürünler var birazda bütçe meselesi tabi

Geçen teknosa da gene lg'nin bir ürününü koymuşlardı 84" olan ultra hd tv'nin yanına görünüşü güzeldi ama teknik detaylarınada bakmak lazım.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Okadar para veriyoz askı aparatıyla hdmı kabloyu hediye etmezler mi ? :D

Bir de
http://www.teknosa.com/kategori/ses...9/samsung_hte3500_3d_bluray_ev_sinema_sistemi
bunu alsam yanında güze ikili oluşturur mu bunlar ? Bu hoparlörler nasıldır ?

yok hediye etmezler.. "o kadar para verdin bu televizyonu aldıysan sende para vardır, hdmi ve duvar aparatını da alabilirsin" derler :)

ses sistemine gelince; televizyonu duvara monte edince bu hoparlörleri nereye yerleştireceksin? ayrıca madem teknoloji odası yapacaksan daha yüksek ses çıkışlı bir ses sistemi al... bence tabi...

seni bu konuya alıyim :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
media markt
LG 47" var hocam onu incele bir de. aynı fiyat özellikleri değişir tabi ancak 3D özelliği var.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
yok hediye etmezler.. "o kadar para verdin bu televizyonu aldıysan sende para vardır, hdmi ve duvar aparatını da alabilirsin" derler :)

ses sistemine gelince; televizyonu duvara monte edince bu hoparlörleri nereye yerleştireceksin? ayrıca madem teknoloji odası yapacaksan daha yüksek ses çıkışlı bir ses sistemi al... bence tabi...

seni bu konuya alıyim :)

Arada aslında çok fark yokmuş :) teknosada 849tl ama hepsiburda.com'da 702tl samsung ile arasında 100tl fark var. Alınabilir durumda o da, belki bir iki hafta gecikir sadece :)
[MENTION=38650]zoki[/MENTION] link verebilirseniz, bizi mutlu edersiniz :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
03.jpg
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION]

link yok arkadaşlar broşür var :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Arada aslında çok fark yokmuş :) teknosada 849tl ama hepsiburda.com'da 702tl samsung ile arasında 100tl fark var. Alınabilir durumda o da, belki bir iki hafta gecikir sadece :)
@zoki link verebilirseniz, bizi mutlu edersiniz :)

darty' de 699 TL..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
oda bir yöntem tabi önce mağazaya gitmek lazım akşama gidiyorum :) okuldan çıktıktan sonra :)

bu arada ses sistemimi ben kendim kurdum... ben becerebildiysem sen hayli hayli yaparsın :)
yani ses sistemini mağazadan alıp, eve getirip kendinde halledersin :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
bu arada ses sistemimi ben kendim kurdum... ben becerebildiysem sen hayli hayli yaparsın :)
yani ses sistemini mağazadan alıp, eve getirip kendinde halledersin :)

hani derler ya "eli tornavida tutan" diye :) ben de onlardan biriyim, kendi yaptığım ses sistemini kullanıyorum şuanda :)
lego gibi gelicek bu ses sistemi kurma işi bana :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41