LG 42LA691S ile Ağ bağlantısı sağlamak

Bu konuyu okuyanlar

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar merhaba;

Bilgisayarımla tv arasında smartshare ile ağ kurup pc deki videoları tv de izleyebiliyorum yapmak istediğim ise, Normal bir ağ bağlantısı gibi bağlantı kurmak bunu yapmak mümkün mü?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar merhaba;

Bilgisayarımla tv arasında smartshare ile ağ kurup pc deki videoları tv de izleyebiliyorum yapmak istediğim ise, Normal bir ağ bağlantısı gibi bağlantı kurmak bunu yapmak mümkün mü?

Normal ağ bağlantısından kasıt nedir olayı biraz açasanız iyi olur gibi geldi bana intel'in widi teknolojisi gibi bir şey mi düşünüyorsunuz? Normal bir modeme bağlamaktan bahsetmiyorsunuz sanırım.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Normal ağ bağlantısından kasıt nedir olayı biraz açasanız iyi olur gibi geldi bana intel'in widi teknolojisi gibi bir şey mi düşünüyorsunuz? Normal bir modeme bağlamaktan bahsetmiyorsunuz sanırım.

açıkcası normal modem bağlantıdan bahsediyorum. Ağ bağlantısı dosya paylaşımı şeklinde olanından.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
açıkcası normal modem bağlantıdan bahsediyorum. Ağ bağlantısı dosya paylaşımı şeklinde olanından.

tam o noktada wıdı,airplay,miracast vb teknolojiler devreye giriyor hocam,Paylaşım yapılacak cihazların bu tip teknolojileri desteklemesi gerekiyor.

Tv'nin özelliklerinde neredeyse bu tür teknolojilerin hepsini desteklediği görünüyor.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Peki şöyle sormak istiyorum. WMP da ağ bağlantılarında görünen bu ağ televizyonda boş dosya olarak görünüyor.

Ads%C4%B1z.png