LetGo Kadar Gereksiz Bir Program Daha Yok

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar ben anlamıyorum bu insanları. 1000 TL edecek bir ürün koyuyorsun bir mesaj atıyorlar kimisi 500 TL olur mu kimisi cebimde 600 TL var bana satarmısın diye mesaj atıyorlar. Yahu arkadaşım kim 1000 TL yazdığı ürünü 500-600 TL'ye verir ki? Empati de kurmuyorlar. Kendileri olsa 999 TL'ye bile vermez 1 TL'nin hesabını yaparlar. Onu geçtim o kadar sazan arıyan yada işi bilmeyenler var ki anlatamam. İkinci el sistem satıyorlar fiyatına bir bakıyorum 5K-6K fiyat yazmışlar özellikleri açıyorum dandik everest yada rampage kasa 8 GB ram işlemci i7'nin 3. ya da 4. nesil işlemcisi oluyor genelde ekran kartı da r7-r9 serisi genelde nvidia tarafında gtx 750ti başlığa da yazmışlar açmadığı oyun yok en yüksek grafikte açıyor lan s.lak o sisteme o kadar para verilir mi? DDR4 sistem topluyorsun o paraya sıfır olarak. Millet ilan vermesini bile bilmiyor. Dün gördüm mesela adam GTX 960 koymuş ilana 900 TL fiyat çekmiş yahu ne m*l insanlarsınız siz. GTX 1060 alınıyor o paraya ikinci el tertemiz. Bu LetGo'dan ne bir şey alınır ne de birşey satılır %90'ı hep trol kullanıcılar. Fiyatı yazan ilana fiyat nedir yazanı mı ararsın açıklamaya dünya bilgi yazıyorsun şu var mı bu var mı diye soranı mı ararsın çok gerizekalı var.

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Hocam sakin:) facebook=letgo. kötü yanı olduğu kadar güzel yanları da var ayrıntılı araştırmada güzel ürünler çıkıyor. bu kadar takmayın gereksiz insanları:))

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Eskiden kullanışlıydı bayağı da satış yapmıştım. Şimdi para vererek ürününü öne çıkarma mevzusu yüzünden öne çıkarmadan ürün satmak çok zor. Uygulama p2w olayına dönmüş.