Leptop ile Ağ bağlantısı yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

ejderfunk

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
ana masaüstü pc modeme kablo ile bağlı ve pc ye bağlı bir lexmark marka yazıcı var diğer iki odada birer leptop var o leptoplarla ana pc ye bağlı yazıcıyı nasıl kullanabilirim ağ bağlantılarım dan bir türlü ana pc ye ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Laptoplar masaüstü pcye bağlı derken nasıl bir bağlantıdan sözediyosun_? switch mi kullandın_?? :^) biraz açıklarmısın

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
acaba Ağ bağlantılarını yanlış mı kurdun bir ev ve iş yeri ağı diğerine wordgruop ağını mı kurdun bir kontrol et eğer olmaz sa tekrar kur ikisini aynı anda kur ve aynı ayarları yap dene. Olmazsa tekrar dön

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
leptop, wordgruop, ana masaüstü :D

yazıcının bağlı olduğu pc de başlat/ayarlar/yazıcı ve fakslar çıkan pencerede lexmark marka yazıcı simgesinin üstünde sağtuş yap ve paylaşıma tıkla. orada yazıcıyı paylaşıma aç seçeneğini göreceksin.

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ana "masaüstü pc"...

ağ bağlantılarından masaüstü pc ye ulaşamıyomuş. Yerel alan ağı kurmasını söylemeden direk yazıcıyı paylaştırtıyosun... SENİNKİ DE Bİ İLGİNÇ

GrSl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba
ben evde aynı bu şekilde kullanıyorum bir problemim yok,
vistayı bilmem ama XP kullanıyorum ağı kurarken sıfır makinada bile hiç uzatmadan herhangi bir klasöre paylaştır diyorum ağ bağlantısı yoksa hemen sihirbaz çalışıyor zaten bir ağ ismi veriyorum, aynı işlemi laptoplarımda da yapıyorum masa üstü eternetten bağlı modeme laptoplarım wirales ten problem yok aynen devam.

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Git bir abdest al bence, 1 mesaj ve bir daha hiç bakılmamış konuya. Sanki dalga geçiyor. 100 mesaj sınır konulsa soru sormak için iyi olabilir.