Leptobumda internet bağlantısı kopma sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Asus Marka Leptobum Var Alalım 1,5 seneye yaklaştı yaklaşık 4-5 aydır bu sorunum var net bağlantısı normalde kopmuyor fakat sonra 4-5 aydır indirme yaparken sürekli kopuyor..sorun nerden kaynaklı çözemedim..idman ile özellikle youtubede ne indirsem tak bağlantı gidiyor..indirme yarıda kalıyor 1 dk sonra net düzelince sorunsuz devam ediyor..bazen hiç kopmuyor neden olduğunu çözemedim farklı indirme programı kullandım ondada aynı..antivirüsten oluyor diye antivirüs değiştirdim kaspersky kullandım mse kullandım avast kullandım şuan avira kullanıyorum sorun halen devam ediyor..wireless yazılımından oluyor diye güncelledim..sistemim antivirüsüm herşeyiyle tam güncel..sistemde güncel olmayan bir idman kaldı oda 6.07 build 16 sürümünde onuda şimdi güncellicem 6.08 build 8 yapacam..ama sorunun neyden kaynaklandığını halen çözemedim 4-5 aydır sürekli güncel tutuyorum sistemimi ama indirme yaparken bağlantı kopuyor bazen nette gezerken bile oluyor..son 1 haftadır upload siteleri hariç bütün sitelerde indirim yapar %30 u geçtikten sonra bağlantı kopması hatası alıyorum..antivirüsü devredışı bırakıyorum gene kopuyor..çözemedim..neyden olur..idmandanda vazgeçemiyorum..

BGAREPAİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemi Tamamen Farklı Bir İşletim Sistemiyle Güncelleştirmeyi Denedinizmi?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hocam bir ara benim başımda öyle bir dert vardı buradaki ayarları kurcaladım sorun düzeldi umarım işine yarar.
6tyuq.png