Lenovo vibe shot z90 kullananlar soru ve öneriler

Bu konuyu okuyanlar

Cbagdatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostlar merhaba,
Lenovo vibe shot hakkinma merak ettikleriniz sorunlariniz ve onerilerinizi paylasirsaniz elimden geldigince deneyimlerimi aktarmak, yardimci olmak isterim

N

Nihat6363

SDN Okuru
Lenovo vibe shot kullanıyorum. Kamerası 16mp diyor 16 MP ayarı nerde yapılıyor bir türlü göremedim. 8 MP 16 megapiksel de mi cekiyorum bilemiyorum .
2. Sorum çift tıklama ile kilitli ekranın açılması gerekiyordu fakat telefon açılmıyor.

Cbagdatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lenovo vibe shot kullanıyorum. Kamerası 16mp diyor 16 MP ayarı nerde yapılıyor bir türlü göremedim. 8 MP 16 megapiksel de mi cekiyorum bilemiyorum .
2. Sorum çift tıklama ile kilitli ekranın açılması gerekiyordu fakat telefon açılmıyor.

Kamera ayarlarindan fotograf cozunurlugu maximum ve fotograf kalitesini cok iyi degerlere almalisin rakamsal olarak samsung lardaki gibi Mp degeri yazmiyor cektigin fotografta sag ustten detaylar dan fotografin genislik ve yukseklik rakamlarini carparsan 16 mp oldugunu goruceksindir .

Cift tiklama ise bende benzer bir sorun yasiyorum ekrani kapatmayi cift tiklama ile henuz basaramadim ama acilmasi icin cok hizli degil ama kapiyi calma hizi gibi bir dokunma dene derim. Tabi once ayarlar kismindan özellik ayarlari > ekran acip kapatma seceneklerinden acik konumuna getirmen gerekiyor.

Akbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Iyi çalışmalar. Ben Lenovo Vibe Shot Z90-7 almağı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz?
İphondan keçiş yapıyorum sayenizde ))). dizayn bir az iphona benziyor ve istediyim 5 inch ekran.
kamerası da iyi, işlemcisi de normal ve fiyatına göre bir az da kaza geldim. bana 300 dolara geliyor çinden. bir arkadaş sağolsun. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler...

Cbagdatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Iyi çalışmalar. Ben Lenovo Vibe Shot Z90-7 almağı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz?
İphondan keçiş yapıyorum sayenizde ))). dizayn bir az iphona benziyor ve istediyim 5 inch ekran.
kamerası da iyi, işlemcisi de normal ve fiyatına göre bir az da kaza geldim. bana 300 dolara geliyor çinden. bir arkadaş sağolsun. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler...

Selam,
Kamerasi seni uzmeyecegini soyliyebilirim islemcisi fiyatina gore normal daha iyi olabilirdi fakat 1 2 sene sonra seni uzebilir. Android lolipop kullaniyor M gelicegini tahmin etmiyorum. Ekranin ust ve alt kismindaki bosluklar goz onunde bulundurarak almalisin. Stabilite olarak bir iphone degil bu bir android bunu hicbirzaman unutma :)

Akbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam,
Kamerasi seni uzmeyecegini soyliyebilirim islemcisi fiyatina gore normal daha iyi olabilirdi fakat 1 2 sene sonra seni uzebilir. Android lolipop kullaniyor M gelicegini tahmin etmiyorum. Ekranin ust ve alt kismindaki bosluklar goz onunde bulundurarak almalisin. Stabilite olarak bir iphone degil bu bir android bunu hicbirzaman unutma :)

Tesekkurler :)

Akbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bu Lenovo vibe shot-un menu ikonlari çok az. andriod 5.1 lolipop kullaniyor amma Notlar falan gibi programlari bulamadim. Samsung ve diger android cihazlarinda gelen menuler cok zengin icerige sahib. Amma bunda bulamiyorum. nasil oluyor bu?

Cbagdatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Bu Lenovo vibe shot-un menu ikonlari çok az. andriod 5.1 lolipop kullaniyor amma Notlar falan gibi programlari bulamadim. Samsung ve diger android cihazlarinda gelen menuler cok zengin icerige sahib. Amma bunda bulamiyorum. nasil oluyor bu?

Hayirli olsun oncelikle almissin telefonu :) buda guzel yanlarindan biri aslinda telefonun gereksiz uygulama ile hafizasi dolu degil. not tutmak icin google keep i oneririm bn 3 yildir sorunsuz kullaniyorum. Vibe shotun + yanlarindan biri de kurcalarken kesvetmistim ses kisma ve guc tusuna bastiginda ekran fotografi cekiyor diger butun telefonlar gibi bunun yaninda ses acma ve guc tusuna bastiginda ise ekran videosu kaydetmeye basliyor ;)

Akbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ooo. Supersin. sagol. Allah razi olsun sizden :)

Canavarklavye17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben lenovo a369i telofon kullanıyorum ama açtığımda lenovo yazısı geliyor ama açılmıyor bi 10 saat bekledim ama açılmadı nasıl düzelticem
DSCF3276.JPG