Lenovo Vibe P1

Bu konuyu okuyanlar

samet131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba bugun lenovo vibe p1 yakından incelemek için mağazaya girdim ve telefonu elime %17 sarjı vardı 3 dk karıştırdım kamera arayüz fln sonra gittim 20 dk sonra tekrar mağazaya gittim baktım %15 sarjı kalmıs bide telefonun orta tuşu biraz yamuktu her telefondamı böyle ?

samet131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yardım lütfen

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
arkadaşlar merhaba bugun lenovo vibe p1 yakından incelemek için mağazaya girdim ve telefonu elime %17 sarjı vardı 3 dk karıştırdım kamera arayüz fln sonra gittim 20 dk sonra tekrar mağazaya gittim baktım %15 sarjı kalmıs bide telefonun orta tuşu biraz yamuktu her telefondamı böyle ?
Merhaba,

Lenovo vibe p1 suan piyasadaki en iyi pil suresini veren cihaz. Bu konudaki basarisini takdir ettigimiz bir model. 5000 mah buyuklugundeki bataryasina ragmen tasarimi da asiri hantal degik buda ayri guzel bir noktasi. Orta tusunun kayik olmasi gibi bir negatif geribildirim almadik o teshir urunu oldugu icin oyledir. Stand urunlerini hor kullaniliyor sifir kutuda oyle bir sorun olmuyor.

samet131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Lenovo vibe p1 suan piyasadaki en iyi pil suresini veren cihaz. Bu konudaki basarisini takdir ettigimiz bir model. 5000 mah buyuklugundeki bataryasina ragmen tasarimi da asiri hantal degik buda ayri guzel bir noktasi. Orta tusunun kayik olmasi gibi bir negatif geribildirim almadik o teshir urunu oldugu icin oyledir. Stand urunlerini hor kullaniliyor sifir kutuda oyle bir sorun olmuyor.
anladım zaten telefonda full arka çizikti elde tutuş hissi bana çok hafif geldi telefon güzel teşekkür ederim inşallah telefonu aldığımda sorunsuz kullanırım

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Teşhir ürünü olduğu için tamamen öyle vibe p1 su an piyasadaki en iyi f/p cihazlarindan birisi

Petibor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Teşhir ürünü olduğu için tamamen öyle vibe p1 su an piyasadaki en iyi f/p cihazlarindan birisi

Bu telefonlar piyasaya sürülmeden muhakkak ki aylarca testlere tabi tutuluyor. Buna rağmen bu kadar problem ile geliyorsa, ikinci-üçüncü veya diğer partilerde de pek bir sorun çözebileceklerine inanmıyorum. Umarım tüm sorunları çözebilirler. Ayrıca ürünü tam anlamıyla sorunsuz vaziyete getirmeden ilk alıcıları kobay gibi kullanmak da ne kadar etik bir davranış...

Edit: Mesajı benim konumda alıntılayacaktım, ne ara buraya gelmişim. :)

Son düzenleme: