Lenovo (U330/Y530) Tavsiyesi Lazım Arkadaşlar (acill)..

Bu konuyu okuyanlar

BabaTurko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selamlar..
Lenovo da iki laptop arasında kaldım ve acilen yardımlarınıza ihtiyacım var..

Birincisi 13.3" lük U330 CORE2DUO P8400,
U330

Diğeri 15.4" lük 530 CORE2 DUO P7450 (4GB RAM ve 64 Bit)..
Y530

Aslında U330 13.3" taşınabilirliği yüzünden çok cazip gözüküyor ama alternatifi de resmen kaya gibi sağlam duruyor..
ikisinin fiyatıda hemen hemen aynı.. yani fiyatı kriter almayalım..

Kullanan yada tecrübeye dayalı bilgisi olan varsa olumlu olumsuz lütfen yorum yazsın..

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ben bilmiyorum kullanmadım da ama yine de cevap yazayım.

Şimdi genelde hep neredeyse aynı fiyat, bir özelliği birinin yüksek öbür özelliği düşük yani U330un P8400 ise Y530 P7450 ise yani bak gördün mü sadece o P ve yanındaki sayılar değişik.Hepsinin özelliklerini tamamen yazar mısın daha kolay cevap veririz.Birde işte bir özelliği öbürkülerden düşüktür ama öbürkünün de o ve diğer özellikleri yüksek başka bir özelliği düşüktür işte böyle sorunlarda geniş kapsamlı yardımlar alman lazım sana hangisi uygunsa onu al.Tam özelliklerini yaz yardım eder SDN sana.

BabaTurko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam özellikleri yazmak yerine iki modelinde linkini koydum.. ayrıntılar orada..
diğer husus da ne kadar vista yerine 2008 server kuracak olsam da benim için öncelikli kriter performas değil.. yani fiyat ve perf. dışındaki yorumlarınıza ihtiyacım var..

BabaTurko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz önce y530 modelini almaya vatan bilg. gittim, ellerinde sadece teşhir ürünü kalmıç. il dışından getirin dedik ok dediler ama bu seferde kampanya kredi kartı başvurumuzu kabul etmediler..
:F iyi duygular beslemeye başlıyorum..