Lenovo Mouse Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

whaton37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar beim laptopda bi sorun war sorun şu pc açtığımda fareyle internete girdim youtubu açtım sonra videoyu açmak için tuşa bastım geri geldi sonra tekrar denedim aynı şey oldu bu veya pc kısmında c ye girdim sonra program dosyalrına giricem tekrar geri attı masaüstünü açtım win tuşuna bastım kapatıcam basılmıyor veya ayrlar açılmıyor ama alt f4 yapım pc yi kapattım tekrar açıktığımda bu sefer pc nin touch pad ile aynı şeyleri yaptım hiç bi sorun yaşamadan her şeye giriş yaptım ama pc nin mouse dışında mousede tuşa basınca pc de bişey oluyor ve hiçbi şekilde kullanamıyorum sıfırlamayı denedim pc niz sıfırlanırken bi hata ile karşılaştı diyip sıfrlanmadı bu sorun hakında bana yardım edebilirmsiniz

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Üstüne sıvı bir madde döküldümü?

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Doğrumu anladım?;
Laptonun faresi çalışıyor ama usb ile fare taktığında çalışmıyor?
ya bana kalırsa virüsle alakası yok pc de laptopun faresiyle oynarken sorun yok hatta sana şuan laptopdan ceavp yazıyorum sıfırlamaya çalıştım sıfrlanmadı

whaton37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doğrumu anladım?;
Laptonun faresi çalışıyor ama usb ile fare taktığında çalışmıyor?

ya aslında sorun usb ile fare taktığımda laptopda bir şey oluyor bazı şeylere basıyorum açılıyor mesala googleden youtube açtın videoyu açıcaksın tuşa basıyosun geri google geliyor veya bazı yerlere basılmıyor masaüstünde veya herhangi bir yerede

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başka yardımcı olabilecek warmı

Son düzenleme: