lenovo legion y520 sorunları

Bu konuyu okuyanlar

tevfik3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar 1hafta once 0 legıon y520 i7 7700hq aldım fakat tarama yaparken yada sitedeyken ara sıra içinden gacır gucur ses geliyor sonra video izlerken ekran yeşilleniyor bir kısmı sadece we ekranın sag ekran duwarı pixel ekran testınde bembeyaz çizgi halinde gozukuoyr mouseda sag tarafın içine gömülüyor diğer sol yukarı ekranın bitiş yerlerinde mouse gözüküyor sadece sağ tarafa tam götürünce kayboluyor nedendir acaba

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Valla o kadar çok sorunu varmış ki bence memnun değilsen iade etmek en makul seçenek.

Onun dışında gacır gucur ses hdd'den geliyordur , çok yüksek ve tık tık şeklinde değilse sorun olmaz. Ekran yeşilleniyor dediğiniz hafif kasma da oluyor mu ? Dikey veya yatay çizgi halinde ise yeşillikler sorun ekran kartı tarafındadır ona bir şey yapamazsınız , güncelleme yapmayı deneyebilirsiniz belki yazılımsal sorun ise çözülür. Touchpad'in bir tarafa gömülü olması hoş değil ama bazen laptoplarda karşımıza çıkıyor ona da yapacak bir şey olduğunu zannetmiyorum, işaretçinin sol yukarı tarafta gözüküp sağ yukarıda gözükmemesi normal bir durum , endişe etmeyin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Merhabalar;

BIOS sürümünüzü güncellemeyi deneyebilirsiniz ama sizin yerinizde olsam iade yapardım.Legion Y520 serisi kronik sorunlu bir seri.Panel yanmalarından tutunda daha nelere kadar.

tevfik3334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun teknosaya goturupp veerdim iadesini istiyorum dedim ve. Gercekden cihazdan sogudum 7000 tlye gelen makine ilk haftada cortladi iiade almazlarsa ne yapcam bilmiyorum ama alirlarsa hp omen alcam sizcee o nasil......

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992