Lenovo Legion y520 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lenovo legion y520 alınır mı kullanan arkadaşlar bi sıkıntısını gördü mü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şahsen 4200 TL olup 1050 Tİ sunan Dell 7567'yi tercih ederdim ki zaten bu ikili arasından Dell'i tercih ettim mutluyum.

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen 4200 TL olup 1050 Tİ sunan Dell 7567'yi tercih ederdim ki zaten bu ikili arasından Dell'i tercih ettim mutluyum.
dell aklımda yoktu araştırıcam teşekürler
--- Gönderi Güncellendi ---
arkadaşlar yorum yapıcak yok mu?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Dell daha iyi imkanlar sunarken o modele yönelebilirsin ancak oyun için laptoplara çok sıcak bakmıyorum bütçeyi oldukça yüksek tutup oyuncu laptopları alınabilme ihtimali varsa duruma göre değişebilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dell daha iyi imkanlar sunarken o modele yönelebilirsin ancak oyun için laptoplara çok sıcak bakmıyorum bütçeyi oldukça yüksek tutup oyuncu laptopları alınabilme ihtimali varsa duruma göre değişebilir
Yahu bu sayılan laptoplar oyun laptopu zaten ne saçmalıyorsun sen

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yahu bu sayılan laptoplar oyun laptopu zaten ne saçmalıyorsun sen

Daha iyi modellere yönelsin diyorum onlarında adı oyun laptobu diye geçiyor ancak Masaüstündeki sistem imkanları bir çok avantaj sağlıyor istenilen zamanda modifiye imkanı mesela

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
ben de bir ara laptop alacaktım. almadim y520 ile dell 7567 arasında kalmıştım. dell 7567 kasa kalitesi olarak çok iyi. y520 20 cm den düşse parçalanır gibi bir plastik. dell bence.

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar soyle bi sorun var benim teknosadan 4bin tl lik hediye çekim var ve teknosada o dell modeli yok maalesef :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha iyi modellere yönelsin diyorum onlarında adı oyun laptobu diye geçiyor ancak Masaüstündeki sistem imkanları bir çok avantaj sağlıyor istenilen zamanda modifiye imkanı mesela
Dell 7567'de o senin oyuncu laptopu olarak nitelendirdiğin modeller kadar modifiye imkanı sunuyor.
Bilmediğin konularda yorum yapma.
Dell 7567 ve Lenovo Legion Y520 ikisi de oyuncu laptopu

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell 7567'de o senin oyuncu laptopu olarak nitelendirdiğin modeller kadar modifiye imkanı sunuyor.
arkadaşlar konuya odaklanalım lütfen

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

İçindeki Ramları İşlemciyi yükseltebiliyormusun? Ufak tefek modifikasyonlar yapılabilir
Ha birde laptoblarda kaç saat aralıksız oynatma imkanı olduğunu biliyorsundur umarım soğutma sistemi değişiyordu öyle değil mi?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
arkadaşlar konuya odaklanalım lütfen

Oyun için alacaksan laptobu dediğim gibi sıcak bakmıyorum ara sıra öyle merakımdan falan diyorsanız istediğiniz modelde almak konusunda bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
İçindeki Ramları İşlemciyi yükseltebiliyormusun? Ufak tefek modifikasyonlar yapılabilir
Ha birde laptoblarda kaç saat aralıksız oynatma imkanı olduğunu biliyorsundur umarım soğutma sistemi değişiyordu öyle değil mi?
Değiştirebiliyorsun. Ben kendin 4 saat bir ondan sonra 1 saat ara verip 2 saat daha Tomb raider 2016 oynadım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Oyun için alacaksan laptobu dediğim gibi sıcak bakmıyorum ara sıra öyle merakımdan falan diyorsanız istediğiniz modelde almak konusunda bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum
Yahu millete yalan yanlış bilgi verme bu cihazlarla çatur çutur oyun oynanır bi git şu konudan milletin kafasını bulandırma
zorlasam 700-800 maksimum bu ve laptopu teknosadan almak zorundayım
5 Dakikaya geliyorum bakayım teknosaya Yalnız farkında mısınız bilmiyorum Y520 5.500 TL bu fiyata çıkamıyor muşssunuz zaten

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
çatır çutur en azından minimum ayarlarda dell ile en az 50 fps alırsınız bu da bf1 için konuşuyorum diğerlerinde 60 garanti

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yahu millete yalan yanlış bilgi verme bu cihazlarla çatur çutur oyun oynanır bi git şu konudan milletin kafasını bulandırma

:D 4 saat te 60 derecenin altına iniyor mu laptobun pilleri de uzun gidemiyor sonuçta Gamer olarak kullanmak doğru olmaz

M

Murat Burç

SDN Okuru
çatır çutur en azından minimum ayarlarda dell ile en az 50 fps alırsınız bu da bf1 için konuşuyorum diğerlerinde 60 garanti
7567 Tomb raider 2013'de 1080P'de Dell orta-üst ayarlarda 90-110 FPS arası gelip gidiyordu. Sinematik yerlerde bazen drop yiyordu fakat oyun kaynaklı büyük ihtimal öbür türlü 80-70'in altına düştüğünü görmedim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
:D 4 saat te 60 derecenin altına iniyor mu laptobun pilleri de uzun gidemiyor sonuçta Gamer olarak kullanmak doğru olmaz
Yahu hiç bir oyun laptopu prize takılı olmadan tam güç çalışamaz ve hiç bir oyuncu laptopu o kadar uzun sürede 60 derecenin altında oyun oynatamaz 15-20'inlik 1080'li cihazları çok zorlanmadığı senaryolar dışında
Yürü git diyorum sana sadece yanlış bilgilendiriyorsun git şurdan
bu modelin ssdsizi şu anda 4800 tl vatanda
Hocam teknosadan alacağım çek var diyorsun vatan fiyatını veriyorsun. Nasıl olacak o iş?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
7567 Tomb raider 2013'de 1080P'de Dell orta-üst ayarlarda 90-110 FPS arası gelip gidiyordu. Sinematik yerlerde bazen drop yiyordu fakat oyun kaynaklı büyük ihtimal öbür türlü 80-70'in altına düştüğünü görmedim.
drop yemesi o bilgisayarda genel sorun. araştır biraz ani fps düşmeleri yaşanıyormuş onda

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu hiç bir oyun laptopu prize takılı olmadan tam güç çalışamaz ve hiç bir oyuncu laptopu o kadar uzun sürede 60 derecenin altında oyun oynatamaz 15-20'inlik 1080'li cihazları çok zorlanmadığı senaryolar dışında
Yürü git diyorum sana sadece yanlış bilgilendiriyorsun git şurdan

Hocam teknosadan alacağım çek var diyorsun vatan fiyatını veriyorsun. Nasıl olacak o iş?
yav heyecandan yanlış yazdım teknosada işte

M

Murat Burç

SDN Okuru
drop yemesi o bilgisayarda genel sorun. araştır biraz ani fps düşmeleri yaşanıyormuş onda
Yok ben başka hiç bir oyunda yaşamadım. Sadece Tomb raiderin sinematiklerinde sorun oluştu normal şartlarda oyun içinde hiç bir yerde drop yemedim. Drop'u bende duydum fakat güncellemeleri yapılmış 7567'lerde o sorun yok bir çok sorunu çözüldü güncellemeler ile

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok ben başka hiç bir oyunda yaşamadım. Sadece Tomb raiderin sinematiklerinde sorun oluştu normal şartlarda oyun içinde hiç bir yerde drop yemedim. Drop'u bende duydum fakat güncellemeleri yapılmış 7567'lerde o sorun yok bir çok sorunu çözüldü güncellemeler ile
vatanda 4800 kardeşim ssdsiz modeli

M

Murat Burç

SDN Okuru
@hunteralex şu cihazın kronik sorunu falan araştır
HP PAVILION 15-CB008NT 2GR77EA i7-7700HQ/16GB/1TB/GTX1050 4GB GDDR5 NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Eğer sana uymazsa
Şunu ACER NH.GM2EY.001 Intel® Corei7-7700HQ/16 GB DDR4/128GB SSD + 1TB HDD/15.6" Full HD/W10 NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji şuna bir bak
Lenovoyu ilerde adam gibi SSD takarım dersen al
vatanda 4800 kardeşim ssdsiz modeli
Hocam yine yanlış yazdın herhalde vatan mı teknosa mı?

hunteralex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@hunteralex şu cihazın kronik sorunu falan araştır
HP PAVILION 15-CB008NT 2GR77EA i7-7700HQ/16GB/1TB/GTX1050 4GB GDDR5 NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Eğer sana uymazsa
Şunu ACER NH.GM2EY.001 Intel® Corei7-7700HQ/16 GB DDR4/128GB SSD + 1TB HDD/15.6" Full HD/W10 NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji şuna bir bak
Lenovoyu ilerde adam gibi SSD takarım dersen al

Hocam yine yanlış yazdın herhalde vatan mı teknosa mı?
kardeşim inanır mısın hp paviliondan geldi bu hediye çeki evet kronik sorunu varmış bana para iadesi yaptılar

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
acer de hp de almam ben. acer ne ayol. hp de cehennem ateşi gibidir şimdi. kucağıma koysam pipimi yakar. lenovo veya dell olmadı asus modellerinden alın

Son mesajlar