Lenovo Laptop

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zge69

Üyecik
Merhaba, 1400-1700 TL arası günlük işler için bir laptop alicam. Araştırdım biraz Asus ve Lenovo öneriliyor ama Lenovo fiyat olarak daha iyi gibi. Siz ne dersiniz Lenovo kullananlar bilgi verebilir mi? Almayı düşündüğüm laptop: LENOVO IDEAPAD 320 CELERON N3350 1.1GHZ-4GBRAM-500GBHDD-15.6"-INT-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar bu.
Trendyolda 1100 TL ye Lenovo laptop gördüm özellik olarak linkini verdiğim ile tamamen aynı, sizce Vatandakiyle bu aynı mıdır ? 1300 TL'den düşmüş, vatandaki ile arada bu kadar fiyat farkı olur mu, farklı mıdır. link eklemeye çalıştım olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardımcı olacak kimse yok mu

Son düzenleme:
Hepsiburada üzerinden satın alabilirsin. Bende oradan aldım, alan çok. Gayet güvenilir.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Bence Celeron yerine İ3 a derdim ama SSD girince iş değişir. Açılış süresi biraz uzun olabilir ama açıldığında jet gibi olur.

zge69

Üyecik
Bence Celeron yerine İ3 a derdim ama SSD girince iş değişir. Açılış süresi biraz uzun olabilir ama açıldığında jet gibi olur.
ne fark var ki açıklar mısın, önerdiğin bir bilgisayar var mı bütçem maksimum 1800, öğrenciyim bu butce bile biraz ağır geliyor 😅

Evde kullanıcam diyorsun bu bilgisayar full hd film izlemek ders falan çalışmak için ideal .LoL vb oyunlarıda oynayabilirsin bir sorun olmaz ssd ile hdd arasındaki fark ssd daha hızlı çalışıyor hdden

zge69

Üyecik
Evde kullanıcam diyorsun bu bilgisayar full hd film izlemek ders falan çalışmak için ideal .LoL vb oyunlarıda oynayabilirsin bir sorun olmaz ssd ile hdd arasındaki fark ssd daha hızlı çalışıyor hdden
evet bende bunu almaya karar verdim, donmasin, geniş ekranlı olsun dayanıklı falan olsun yeter bana, hepsini karşılıyor zaten, bütçem için en iyisi bu sanırım