Lenovo K5 Sorunları Bitmek Bilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

sadeceferit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nefret ediyorum bu telefondan ya cidden...
Bana hediye olarak gelen bu telefon dünyanın en berbat telefonlarından birisi.
Aldıktan 1-2 ay sonra üzerinden kaza sonucu araba geçti ve ekranı çatladı ayrıca bataryanın vs çıkmamasını sağlayan arkakapak çıkıyor ne kadar yapıştırma sıkma vs olsada çıkıyor hadi bunları geçtim her gün başka bir sorun geliyor daha dün geceye kadar şarj olan telefonum bu sabah şarj olmamaya başladı .
Rehberdeki kişileri defalarca kaydetmesi ve birleştirmesini saymıyorum bile telefon alcak kişilere sesleniyorum asla Lenovo satın almayın !!!
Acaba ekranı kırık ve arka kapağı çıkan bu telefon ne kadar eder ?

Reaksiyon puanı
16,118
üzerinden araba geçmiş ver servise baksınlar kullanıcı hatası var bu senin hatan.

sadeceferit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
üzerinden araba geçmiş ver servise baksınlar kullanıcı hatası var bu senin hatan.
Dostum servise göndermedim hiç alalı 2 yıla yakın oluyor kaza garanti bittiği sırada oldu ben servisine laf etmedim zaten ama rehberdeki kayıt silme birleştirme , şarj sadece ben de yok aynı telefonu babamda kullanıyor onunda rehberinden kişiler silindi zaten başka sitelerde de böyle sorunları yaşayan binlerce kişi var

Reaksiyon puanı
16,118
üzerinden araba geçtiğinde pcbsi zarar görmüş olmalı sorunları bundan oluyordur.