Lenovo K5 Serisi Kullananlar Kulubü

Bu konuyu okuyanlar

daredevilxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo K5, K5 plus ve K5 note kullanicilari, telefon hakkinda görüşleriniz neler?

Son düzenleyen moderatör:

mecanal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acil bu telefonla ilgili bilgi lazım 2 gün için de almayı planlıyorum ve ya bunun yerine ne alayım

daredevilxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
acil bu telefonla ilgili bilgi lazım 2 gün için de almayı planlıyorum ve ya bunun yerine ne alayım
ben aldım güzel telefon. donma kasma yok sarjıda iyi gidiyo.bi tek kulaklıkla ses kısılması oluyo .onun içinde uyguklamalar var.tabi daha yeni telefon.uzun kullanımda ne olur bilemem. ama bence düşünmelisin

Reaksiyon puanı
628
ben aldım güzel telefon. donma kasma yok sarjıda iyi gidiyo.bi tek kulaklıkla ses kısılması oluyo .onun içinde uyguklamalar var.tabi daha yeni telefon.uzun kullanımda ne olur bilemem. ama bence düşünmelisin
Lenovo kötü kulaklık koyuyor kutuya. Ondan dolayı öyledir.

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Konuyu hortlatmis olabilirim ama alalı 3 gün oldu şahane!

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.Alan arkadaşlar bi sıkıntı yaşadınız mı alınır mı?

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Telefon gorusmesi yaparken reset attı anlamadım inşallah tekrar etmez

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Günü rahat bitirirsin. Başka sorun yok olmaz inşallah. Kamera vasat. Ama oyun veri bağlantısı süper

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Yüz tanıma var güzellik veriyor fena değil

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için en çok şarj konusunda müzdaribim alacam inşallah memnun kalırım.

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Akıllı telefondan zaten 2 gün bekleme sürekli veri aciksa tabi. Vıa v10 dan sonra bu ilaç gibi geldi.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Lenovo K5 kullanan birisi telefonun kamera performansını anlamamız için fotoğraf paylaşabilir mi?Şimdiden teşekkürler.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bir ay önce lenovo k5 plus 16 gb olan telefonu aldım. İhtiyacım olan uygulamaları yükledim. Bütün uygulamalar telefon hafızasına yüklendiği için SD karta taşıdım. Ara ara uygulamalara güncelleme yaptigimda uygulamayı tekrar telefon hafızasına taşıyor. Yani her güncelleme sonucu uygulamayı SD karta taşımam gerekiyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Şimdiden teşekkürler

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar ben k5 plus aldim bana bu telefonla ilgili sorular sorabilirsiniz.(yazılım ve donanımdan pek anlamam donar kasarmı tarzı sorulara cevap verebilirim

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.Alan arkadaşlar bi sıkıntı yaşadınız mı alınır mı?
Ben Lenovo k5 plus alalı 3 ay oldu almaz olaydım.
1) 2750 miliamper batarya olmasına rağmen 2000 ma bataryadan farkı yok.
2) cekim gücü diğer telefonlara gore çok ama çok kötü .
3) whatsapp ve mail bildirim sesi sivrisinek viziltisindan farkı yok çok kısık çıkıyor.
4) veri kullanım yani internetim açıkken bazen kendi kendine gidiyor kapalı gibi görünüyor açık olduğu halde telefonu yeniden baslatmam gerekiyor.
5) teknik bir sorunla ilgili bilgi almak isterseniz Lenovo nün kendi sitesinde bir mail adresi bile yok.
6) arasıra karşı tarafa ses gitmeme sorunu oluyor.
7) alacaksınız gidin bildik bir marka alın kafanizda soru işareti kalmasın derim.

Son düzenleme:

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Açıkcası bir daha telefon alırsam bende samsung,lg,sony vs. almayı düşünüyorum. Bende sorun pek yok diyebilirim. Fakat birçok insan batarya,dokunmatik ve diğer konularda sıkıntı yaşıyor. Lenovonun telefon üzerine daha çok çalışması gerekiyor.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Açıkcası bir daha telefon alırsam bende samsung,lg,sony vs. almayı düşünüyorum. Bende sorun pek yok diyebilirim. Fakat birçok insan batarya,dokunmatik ve diğer konularda sıkıntı yaşıyor. Lenovonun telefon üzerine daha çok çalışması gerekiyor.
Ayrıca telefonda su an 60 MB olan bir güncelleme geldi ama telefonda sorun yaşama korkusuyla yapamıyorum. Sende sıkıntı oldu mu

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Hayır olmadı. İkinci gün yaptım. Bi değişiklik fark etmedim. Ama belli olmaz sanki telefonlar bambaşka bi marka tarafından üretilmiş. Diğer kullanıcı yorumlarını okuyunca acaba ben farklı bi telefon mu kullanıyorm diyorum.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar lenevo k5 note 32 gb modelini kullanan birisi cevap yazabilir mi lütfen objektif olun anneme telefon alacağım yanlış yapma şansım yok telefonun varsa sorununu + larını - lerini yazar mısınız

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
3 aydır kullanıyorum. K5 plus. Şarj iyi gidiyor,ön kamera iyi fakat arka kamera fazla iyi değil ve fotoğraflar biraz soluk. Telde biraz kasmalar yaşıyorum 2gb lik ramden beklenmeyecek şekilde. Tasarımı gayet şık. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Lenovo K5 kullananlara soruyorum telefonun teknik servisi nasıldır bir de bazıları diyor ki karşıdan biri aradığında ekrana geç düşüyormuş öyle bir şey var mı ? Bir de telefonun performansı nasıl internette gezinirken takılma oluyor mu geçiş hızları nasıl bilgi verirseniz memnun olurum.