Lenovo İdepad320 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
laptop alınmaz. çünkü işlemcisi felaket ama windows 10.

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Berbat mı? 4 çekirdek 8 iş parçacığa sahip gayet iyi bir işlemci. Herhangi bir program ve FM gibi oyunlarda asla sıkıntı çıkarmaz.
1.6 ghz lik işlemciye windows 10 değil windows 7 gider en fazla. bilgisayar çok kasar zaten biz w10'lu celeron işlemcili laptop gördük bu ne ki :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
1.6 ghz lik işlemciye windows 10 değil windows 7 gider en fazla. bilgisayar çok kasar zaten biz w10'lu celeron işlemcili laptop gördük bu ne ki :)
Abi cidden işlemcinin turbo ile 3.4 GHz seviyesine kadar çıktığını bilmeden mi berbat diyorsunuz? İşlemci U işlemci yani temel frekans hızı düşük turbo hızı yüksek ki bu sayede bilgisayarda güç isteyen şeyler yapılmadığı zaman pil süresinden ve enerjiden tasarruf edilebilsin.

Ahmet ZAFER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem maksimum bu kasar
laptop alınmaz. çünkü işlemcisi felaket ama windows 10.
hangisi alınmaz ikiside mi cevap evetse bu fiyatı geçmeyecek bir öneriniz var mi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok teşekkür ederim bende onu istemiştim ama maalesef o fiyata çıkamam buraya zor çıktım :( artı olarak freedos istemiyorum orj windows fiyatları pahalı çakma yükleyince garanti dışında çıkıyor diye okumuştum attığım laptoplardan önerdiğiniz var mı yoksa çöpler mi veya başka önereceğiniz var mı

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Bütçem maksimum bu kasar

hangisi alınmaz ikiside mi cevap evetse bu fiyatı geçmeyecek bir öneriniz var mi

Çok teşekkür ederim bende onu istemiştim ama maalesef o fiyata çıkamam buraya zor çıktım :( artı olarak freedos istemiyorum orj windows fiyatları pahalı çakma yükleyince garanti dışında çıkıyor diye okumuştum attığım laptoplardan önerdiğiniz var mı yoksa çöpler mi veya başka önereceğiniz var mı
FreeDos bilgisayarlara çakma Windows yükleyince garanti dışı kalmıyor ayrıca internette N11 gibi sitelerde OEM key satılıyor ki fiyatları 20-50 TL arasında değişiyor ben kendim kullanıyorum gayet memnunum.

Ahmet ZAFER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim bende onu istemiştama maalesef o fiyata çıkamam artı freedos orj windows fiyatları pahalı çakma yükleyince garanti dışında çıkıyor diye okumuştum attığım laptoplardan önerdiğiniz var mı yoksa çöpler mi veya başka önereceğiniz var mı
FreeDos bilgisayarlara çakma Windows yükleyince garanti dışı kalmıyor ayrıca internette N11 gibi sitelerde OEM key satılıyor ki fiyatları 20-50 TL arasında değişiyor ben kendim kullanıyorum gayet memnunum.
Düşüneceğim hocam ama yine de o fiyata çıkmam zor attığım notebooklar nasıl veya sizin önerebileceğiniz var mı

benim attığım idepad 320 i5 4gb ile sizin attığınız v330 arasında ne fark var çözünürlük ve RAM farkı dışında

Son düzenleme: