Lenovo İdeapad Z500 Performans Yetersiliği???

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba Geçen Gün İnternetten İdeapad Z500 İ5 İşlemci 2.60 GHZ Hız 8GB DDR4 Ram İntel Hd 4500 Ve Geforce M950 1 Bilgisayar Aldım Fakat Performans Yetersizliği Yaşıyorum Yüksek Performans Modunda Oyun Açıyorum Örnek Olarak FPS Sayan Program İndirdim NFS Most Wanted - Underground(NFS) MW' De 20-25 Arası FPS Underground'da ise 45-60 Arası Fps Alıyorum Aynı Özelliklere Sahip Farklı Bilgisayarlara Baktım Onlar 400-500 Arası FPS Alıyor Yardımcı Olabilirmisiniz Bide Bilgisayar Çok Çabuk Isınıyor Heryerde Araştırdım Bir Çözüm Bile Bulamadım.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Bilgisayarınızda hangi işletim sistemi yüklü? Sürücüleri nasıl güncellediniz?

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
İşletim sistemi nedir? Sürücüler Güncel mi? Windows 10'un son sürümü ise Nvidia sürücüsünün 2-3 önceki sürümünü deneyin. mevcut sürümü DDU ile temizleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda hangi işletim sistemi yüklü? Sürücüleri nasıl güncellediniz?
Bilgisayar WİN 8. Sürücüler Orjinal Sitelerinden İndirildi Diğerlerde Driver BOOST Programı İle Güncellendi

---- Mesajlar birleştirildi ----

İşletim sistemi nedir? Sürücüler Güncel mi? Windows 10'un son sürümü ise Nvidia sürücüsünün 2-3 önceki sürümünü deneyin. mevcut sürümü DDU ile temizleyebilirsiniz.
2
Bilgisayar Windows 10 Değil. Bide Az Önce SDN'De Gezinirken Bilgisayar Ekranı Gitti Ekran Kartı Bölümünde ''Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı''
Yazıyordu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

2
Bilgisayar Windows 10 Değil. Bide Az Önce SDN'De Gezinirken Bilgisayar Ekranı Gitti Ekran Kartı Bölümünde ''Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı''
Yazıyordu

Son düzenleme:
Son düzenleme:
stat counter