Lenovo BlackBerry'nin Peşinde!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Lenovo BlackBerry'nin Peşinde!

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan dedikodular bir kez daha alevlendi, Lenovo'nun BlackBerry'i satın almak istediği söylentisi tekrar dillerde dolaşıyor. İşte detaylar.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Lenovoda şuan büyük bir isim karmaşası yaşanıyor Amerika ve Avrupada Motorolalar Asya ülkelerinde ise Lenovo isimli mobil cihazlarını satışa sunuyor
Birde BlackBerry i satın aldıklarını varsayarsak izleyecekleri politika düşündürücü olur
Öte yandan Blackberry , Passaport modelini çıkartmadan önce birkaç model daha deneyip mobil bölümlerini kapatıp kurumsal alanla ilgilenebilecekleri yönünde açıklamalar yapıyorlardı ve oldukça da zarar etmişlerdi BlackBerry Passaport un başarısını gördükten sonra eskisi gibi mobil piyasada daha aktif bir şekilde yer almak isteyebilir

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Lenova doğru yolda ilerliyor bana kalırsa. Hem bilgisayar hem telefon. Satış rakamlarıda bunu destekliyor her iki pazarda. Böyle hamlelerle giderek büyümek istedikleri aşikar. Çin'in fendi Japon'u yendi sözun özü. :dirol:

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
İnşallah almaz :mad: Alırda yazılım ekibini falan değiştirir yada andorid'li Blackberry falan üretirse, bir daha asla Blackberry almam ve kullanmam.

Bu habere gerçekten çok üzüldüm, çünkü Motorolayı google aldı mundar etti, güzelim markayı. Daha sonra lenova aldı eski kaliteli Motorola gitti, yerine Motorola adıyla üretilen kaliteden yoksun bir marka geldi.

Blackberry gerek malzeme kalitesi ile gerek yazılımı ile süper cihazlar üretiyor. Sıfır kaç tane Blackberry aldım, tüm samimiyetimle söylüyorum telefonun kutusu bile kaliteli.

Blackberry kalitedir umarım satılmaz, çünkü hangi büyük marka el değiştirirse saçmalıyor.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
son zamanlarda büyük balık küçük balığı iyice yutar oldu bence almazsa daha iyi