Led tv alıcam ama kafam çok karıştı bi yardım :(

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar emektar tüplü televiziyonumuz dün sabah saat 8 sıralarında aramızdan ayrılıp hakkın rahmetine kavuştu ve ailecek bunun yasını tutuyoruz biliyorum üzerimizde emeği çok fakat ölenle ölünmüyor.
(not:Tv patladı 2 ay kadar evde yoktuk sanırım o süre yanlız kaldığı için sıkıntıdanda patlamış olabilir)

Arkadaşlar şimdi led tv alıcam kafamda sağlam bi modelde vardı ama üretimi bitip yeni seri başladığı için kafam allak bullak oldu

Almayı düşündüğüm model LG55LM960V buydu seçmemdeki en önemli nedenlerden biride nanoled olmasıydı fakat üretimi bitmiş lg bayisinde buldum fakat orada pek güvenilir değildi fiyatıda 4100 tl
şimdi ise la serileri çıkmış bu seride alabileceğim en üst düzet led tv ise 55LA860V ama nanoled değil ve özellikleri diğer yazdığım üründen daha düşük fiyatı ise 4000 tl

arkadaşlar siz bana şimdi ne önerirsin bi yardımcı olun

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hep lg serilerine bakmışsın ama samsung led tv de daha iyi bence. o fiyatlara yüksek hz li, 2d-3d çeviren samsung led tv alabilirsin.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
samsunglar pek ilgimi çekmiyor genelde hep parlak ekran samsunglar ve multimedia desteği az

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Multimedya desteği en fazla ürün Samsung ve desteklemediği format yok ben de senin gibi arada kalmıştım geçen sene 46 ES7000 aldım iyi ki almışım dedim. Git bir adet Samsung al bir kere bile pişman olmazsın. önerebileceğim ürün http://www.vatanbilgisayar.com/tele...,3xusb,4xgozlk/productdetails.aspx?I_ID=65617 kampanya ile o dediğin fiyatlara yakın bir seviyeye iner. Bunu almayacaksan da dediğin gibi LG al Sony ve Philips e bulaşma bile derim ben. Benim fikrim budur;)

Al bi de bu ürün var benimkinin aynısı geçen senenin en iyilerinden birisi ki bence hala gayet iyi:)

http://www.n11.com/samsung-ue-55es7...v-led-televizyon-P12913963&ref=akakce&v=1.8.7

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>4100 tl bi tv için ben olsam vermezdim..
>>teknolojinin sıklıkla değiştiği dünyada bence mantıksız...

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
kafam iyice karıştı ta :S

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Lg marka bir led tv en fazla iki bin liralık birşey alın 3/4 sene kullanır başka birşey alırsınız sonra,
TV konusunda lg ilk tercihimdir hep

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Multimedya desteği en fazla ürün Samsung ve desteklemediği format yok ben de senin gibi arada kalmıştım geçen sene 46 ES7000 aldım iyi ki almışım dedim. Git bir adet Samsung al bir kere bile pişman olmazsın. önerebileceğim ürün http://www.vatanbilgisayar.com/tele...,3xusb,4xgozlk/productdetails.aspx?I_ID=65617 kampanya ile o dediğin fiyatlara yakın bir seviyeye iner. Bunu almayacaksan da dediğin gibi LG al Sony ve Philips e bulaşma bile derim ben. Benim fikrim budur;)

Al bi de bu ürün var benimkinin aynısı geçen senenin en iyilerinden birisi ki bence hala gayet iyi:)

http://www.n11.com/samsung-ue-55es7...v-led-televizyon-P12913963&ref=akakce&v=1.8.7
Hangi philips televizyonu kullanıp memnun kalmadınız?

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
kesinlikle philips öneriyorum. aylarca araştırdım samsung ve lg arasında gittim geldim. şimdi evin baş köşesinde philips 6000 serisi var. görüntü kalitesi çok iyi. eve gelip de beğenmeyen yok bizde görüp philips alanda çok.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kesinlikle philips öneriyorum. aylarca araştırdım samsung ve lg arasında gittim geldim. şimdi evin baş köşesinde philips 6000 serisi var. görüntü kalitesi çok iyi. eve gelip de beğenmeyen yok bizde görüp philips alanda çok.

6198 mi?

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
amacina gore almak daha iyi ;) Sadece tv olarak kullanilacaksa basit bir marka alabilirsin. Herhanhi bir led tv ;)

Ama yok ben bilgisayar ps3 gibi seyler baglayacaksan da o zaman azicik multimedya ozellikli bir tv alabilirsin.

Olay para degilse amacina uygun bisi almak olsun derim ben ;)

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Phillips 6 serisini bırak 8 serisi bile (ki fiyatı 10000 tl civarında TV ler) önerdiğim TV performansını ve format desteğini veremiyor. Bu sebepten demiştim ben. Ama şu var ben de arkadaşların dediğine katılıyorum. 3-4 sene sonra yeni bir TV almanı şu anda 2500 TL den fazla vermemeni öneririm. Eğer kullanacağın yer uygunsa 46" bir TV alıp fiyatı düşürebilirsin.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Gel teknosanın başarılı bir satış danışmanı olarak Samsung verelim :) F7000 i gözün kapalı al el kontrolü ses kontrolü Sva paneli 800 herz değeri evolutions kit desteği ile seni uzun yıllar televizyon keyfiyle baş başa bırakalım smart tv konusunda samsung çok başarılı smart sayfasını kullandığında göreceksin bunu 860 kötü değil ama 7000 kadar değildir birisi 2 diğeri 4 çekirdek