League Of Legends [LOL] Oynayanlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
League Of Legends oynayanları buraya bekliyorum. Aşağıya LOL isimlerinizi yazın birbirimizi ekleyelim. (ichbinmirac)

72815
League-of-Legends.jpg

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Sezon 2'den beri oynuyorum. Sezon 2'den beri küfürden ban yiyorum. Şuan 30 level bile değilim normal oyun giriyorum. Dr Gregory Lupus oyunu bilen, normal oyun giren smurf arkadaşlar ekleyebilirler.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Ultra düşük ayarda dahi 10 fps aldığımdan ve fazla açamadığımdan ve aşırı lagtan çok fazla ilerlemedim.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Koca forumda oynayan yok mu konu açıcaktım senin konunu gördüm.
Nick:awda00
Elo:bronz-gümüş
Main:mid ve adc
LvL:96

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
S4 ten beri oynuyorum ve çok klişe olacak ama takım farkına golddan çıkamıyorum.Bu sezonu da gold1 bitiricem galiba,daha iyisi seneye artık.
ForeverPower41

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
lig atlayamayanlara önerim başka bi hesap kasın ve ana hesabınızı 1 ay kadar oynamayın, elosu düzelsin daha sonra girdiğinizde gold 1 seviyesindeyseniz genelde plat atar takımınıza ama tabi bu esnada oyununuzu geliştirmeniz gerek nerde farm kaybetmeniz lazım nereyi hangi dakikada totemlemeniz lazım önemli 1v1 de hata yapmıyosanız totemleme çok önemli.. mid oynayın bota roam atın bırakın farmlar gitsin

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
lig atlayamayanlara önerim başka bi hesap kasın ve ana hesabınızı 1 ay kadar oynamayın, elosu düzelsin daha sonra girdiğinizde gold 1 seviyesindeyseniz genelde plat atar takımınıza ama tabi bu esnada oyununuzu geliştirmeniz gerek nerde farm kaybetmeniz lazım nereyi hangi dakikada totemlemeniz lazım önemli 1v1 de hata yapmıyosanız totemleme çok önemli.. mid oynayın bota roam atın bırakın farmlar gitsin
Usengeclik başa bela...

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Sorun oyunun 10 fps den fazla vermemesi ve ultra ping !!!

Son mesajlar