LCD TV monitörünü HD3450 ekran kartlı bilgisayarıma bağlamak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

sakultakim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle abilerim geçmiş bayramınız mübarek olsun.
Bende bir tane 32" LCD HDMİ TV var. HDMİ kablosu ile bilgisayarıma bağladığımda sinyal yok yazıyor. VGA kablosu ile bağladığım zaman sıkıntı çıkmıyor. 1080p lik görüntü alabiliyorum, alıyorum da nasıl alıyorum; çözünürlüğü 1080p olarak ayarladığım zaman ekran nokta nokta oluyor. Net gözükmüyor. Mönitör ayarlarından 25Heartz'e getirdiğim zaman ekran net oluyor fakat, can sıkıcı şekilde titreme oluşuyor ekranda. Onu da kullanamıyorum. Çözünürlüğü düşürdüğümde sıkıntı olmuyor her şekilde çalışıyor fakat 82" LED TVye HDMİ bağladığım zaman 1080P görüntü alabiliyorum. Ne titreme ne noktalaşma. 32"LCD tv de nasıl 1080P kullanabilirim HDMİ çalıştırma imkanımız var mı? Yardımcı olursanız makul olur.

Windows 10 64BİT
ATİ Readon HD3450 sistemim bu

sakultakim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu hakkında bir kaç bir şey eklemek istiyorum, bir müddet sonra hdmi ile bağlayabildim ekranı lakin 1440x900 formatında. Bunu 1920x1080'de alabildim. Ama bu sefer de ekran aşırı derecede titremeye başladı. Görüntü bağdaştırıcısı kısmında monitör hz'ini 29hz'den 60 hz'e çektim. Titreme kayboldu ama ekran taştı bu kez de. Onu da AMD ayarlarından tv scale menüsünden biraz küçülttüm ve şuan sorunsuz kullanabiliyorum. Umarım yardımcı olur.

Son mesajlar