Lara Croft'un Yeni Videosu

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Gelmiş geçmiş en seksi mezar yağmacısını özleyenler için serinin yeni oyunu Tomb Raider: Underworld'un ilk oyun içi videosu yayınlandı. Macera şimdi başlıyor.

Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tomb Raider serisinin 8. oyunu ile çok daha cezbedici bir dönüş yapan Lara Croft, ilk gerçek yeni nesil macerasına başlamak için gün sayıyor. 21 Kasım'da Avrupalı oyuncularla buluşacak olan Tomb Raider: Underworld, PC, PS3, Xbox 360, PS2, Nintendo Wii ve DS platformlarında boy gösterecek. Lara Croft'un tehlikelerle dolu macerasını oyun içi görüntülerle tanıtan ilk videoyu izleyin:

Bilgi İçin: Tomb Raider
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Gitmediği yer kaldı mı bu hatunun :S

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
GameTrailers da bir sorun var. Düzelir birazdan..

"We are performing site maintenance. Please be patient."

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
bu Sefer daha çok Ekşın yaşayacaz herhalde :D güzelmiş video :D

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Evet videonun yayınlanması ile birlikte olay biraz daha heyacanlı bir hal almaya başladı .

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
açamayanlar ahada burda var :)

Underworld legend motorunun düzenlenmiş haliyle tekrar geliyor bir türlü ısınamadım legend motoruna eski tomb raider oyunlarını özlüyoruz hele o senaryoları of of :(:(

legolas4444

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
valla bence bu kadın seksi değil iğrenç birisi. Hiç hoşuma gitmiyor..Oyununu oynamadım oynamamda..ama seven arkadaşlar muhakkak vardır..Amerikan sinemasında en güzel kadınlardan birisi benim için Cathrine zeta jones..Bence muhteşem bir kadın o..