Laptopumda Hdmi Girişim Yok

Bu konuyu okuyanlar

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Başlıkta okuduğunuz gibi laptobumda hdmı girişi yok ama lcd ye bağlamak istiyorum. dönüştürücü varmıdır :helpsmilie::helpsmilie:

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
dvi-hdmi dönüştürücüler satılıyor ancak dönüştürücü işin içine girince kalite biraz düşüyor.

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
vga benm çıkışım

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Ya da en kötü VGA'yı DVI'a, DVI'ı da HDMI a çevirirsin ama kalite nasıl olur bilmem...

Dreamcast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden Çevrilmesin Vga -Dvi Çeviren Ekran Kartı Kutularının İçinde Veriliyor Zaten Elinde Yoksa Vga - Dvi Çevirici Alıcan Kolay BUlunan Bir Aparattır Daha Sonra Dvi - Hdmi Çevirici Kablo Alıcan Ortalama Fiyatları 80 Tl Medya Markta Hama Marka Altın Uclu Ben Kullanıyorum Şuan

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Neden Çevrilmesin Vga -Dvi Çeviren Ekran Kartı Kutularının İçinde Veriliyor Zaten Elinde Yoksa Vga - Dvi Çevirici Alıcan Kolay BUlunan Bir Aparattır Daha Sonra Dvi - Hdmi Çevirici Kablo Alıcan Ortalama Fiyatları 80 Tl Medya Markta Hama Marka Altın Uclu Ben Kullanıyorum Şuan

Siz pratikte VGA çıkışı na VGA-DVI daha sonra DVI HDMI kablo kullandığınızı be bunun işe yaradığını mı söylüyorsunuz?

Eğer öyle ise bildiğim bir şey değişecek :)

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Tamam ama zaten 40 tlye aldım altın uçlu HDMI yı 80 Tl çeviriciye biraz pahalı oluyor

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sadece vga mı var s video varmı
Dvi varsa çevirici alacaksın
S link girişi varsa s ara kablo alman gerek.Ben öyle bağladım mesela benimkini.Tv nin hdmı yı yok scart girişi var bi aparatta oraya alıyosun.

pikachuuuv7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim leptobumda hdmı girişi yok fakat ben ps4 ümü leptop a bağlamak istiyorum ne yapabilirim