Laptopum sürekli donuyor.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Brk76

Üyecik
Arkadaşlar son 1 aydır laptopum sürekli donuyor içini temizleyip termal macunuda değiştirdim ama nafile.Bazen donduktan sonra kapatıp açıyorum disk hataları onarılıyor deyip 1 saat bekletiyor sorun neyde olabilir.Windows 8.1 kullanıyorum ve crackli diye güncellemeleri kapadım çünkü daha önce açtığımda kişisel sorun iletisi geldi birdaha da açamadım format attırdım.Güncelleme yapsam düzelir mi acaba?

Arkadaşlar son 1 aydır laptopum sürekli donuyor içini temizleyip termal macunuda değiştirdim ama nafile.Bazen donduktan sonra kapatıp açıyorum disk hataları onarılıyor deyip 1 saat bekletiyor sorun neyde olabilir.Windows 8.1 kullanıyorum ve crackli diye güncellemeleri kapadım çünkü daha önce açtığımda kişisel sorun iletisi geldi birdaha da açamadım format attırdım.Güncelleme yapsam düzelir mi acaba?
W10 a geçip güncellemelerini yap bence eğer sorun yazılımsalsa düzelir. Eğer windowsu crackli kuracaksan güncelleme yaparken kötü amaçlı yazılımları temizleme diyee bi güncelleme var onu sağ tıklayıp gizlersen sıkıntı olmaz.

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Yaptım error scan'de birşey çıkmadı programdan çıkmadan healtha bakayım dedim sonra pc yine dondu ve şu ayarda failed yazıyodu reallocated sector count
HDD mezara gidiyor.
Şaka bir yana Harddisk iyi durumda değil. Yeni bir tane alman tavsiyem.

stat counter