Laptopum oyunlarda çok kasıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Atılkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi forumlar arkadaşlar. 2 ay önce yeni bir laptop aldım. HP marka.

Pes 2018 ve 2019' da acayip kasıyor.. Yani öyle bir kasıyor ki görüntü akıcılığını kaybediyor. Rakip takım gol atıyor ve laptopun kasması yüzünden top ben de zannediyorum. Görüntü donuyor kalıyor bazen. Bunun bir çözümü yok mu ? Laptopun özellikleri kötü mü sizce ?

-AMD radeon A9-9420 R5, 3.00 GHz işlemci hızı
-12 GB ram
-2 GB ekran kartı paylaşımsız.
-AMD radeon (TM) 520
- 1 TB HDD

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
HP Müşteri Hizmetleri İle Görüşün. Benimde Aynı Şekilde Sorunum Asus Laptopumda Vardı Müşteri Hizmetleri İle Görüştüm Bilgisayarım Windows 10 İle Uyumlu Değilmiş Windows 8 Geçince Daha Hızlı Oluyormuş Sizde Aynı Şekilde sorun bkz: HP Türkiye Destek Hizmetleri | HP® Türkiye

Atılkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HP Müşteri Hizmetleri İle Görüşün. Benimde Aynı Şekilde Sorunum Asus Laptopumda Vardı Müşteri Hizmetleri İle Görüştüm Bilgisayarım Windows 10 İle Uyumlu Değilmiş Windows 8 Geçince Daha Hızlı Oluyormuş Sizde Aynı Şekilde sorun bkz: HP Türkiye Destek Hizmetleri | HP® Türkiye

Yani Laptopun özellikleri iyi mi ? Ekran kartından sorun yok yani ? Bir de windows 8 mi yoksa windows 8.5 mu ?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
8.1'dir büyük ihtimalle

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Tamam işte 8.1 daha iyi demek istedim.

Aydın Kırıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunu aşmak çok zor çünkü hem işlemcin hem de ekran kartın AMD olduğu için geçişler konusunda sıkıntı çıkıyor. Buna henüz net bir çözüm bulunamadı diye biliyorum. Yine de biraz daha detaylı araştırılırsa sorun bir nebze de olsa hafifletilebilir diye düşünüyorum.