Laptopa ekran kartı takmak istiyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar yeni bilgisayar alma imkanım şuanlık yok ekran kartı alcam ama darboğaz yapar diye korkuyorum. Laptopumun özellikleri böyle ve csgo'da daha fazla fps almak için ekran kartı almak istiyorum.
Ekran kartı.png İşlemci.png

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Yeni kartlarda bu duruma özer kilitler mevcut. Ayrıca en az 1500Tl gibi bir bütçe olması lazım

kaç fps alıyorsun suan onu söyle bi ? grafik kartı performans ayarlarını yaptın mı tamamen ve oyundan ayarları lowa cektin mi ? fps düşmesi yaşıyorsan o halledilir. Ama aldıgın fps düşükse onu halledemeyiz ekran kartının desteği okadardır.

kaç fps alıyorsun suan onu söyle bi ? grafik kartı performans ayarlarını yaptın mı tamamen ve oyundan ayarları lowa cektin mi ? fps düşmesi yaşıyorsan o halledilir. Ama aldıgın fps düşükse onu halledemeyiz ekran kartının desteği okadardır.
60 fps zor bir de smoke atıldığında ateş edildiğinde rahat 10 a iniyo ve aklına gelebilecek bütün performans ayarlarını yaptım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

laptopa ayrı ekran kartı takmak astarı yüzünden pahalıya geliyor bence...
Ne yapabilirim ssd falan mı taksam ?

Son düzenleme:
60 fps zor bir de smoke atıldığında ateş edildiğinde rahat 10 a iniyo ve aklına gelebilecek bütün performans ayarlarını yaptım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne yapabilirim ssd falan mı taksam ?
ssd takmak bilgisayarın seri işlem yapmasını sağlar ama fpsi arttıramazsın onunla.Ekran kartın 60 gösterdiyse maximum en iyi ihtimalle 60a sabitlersin programlarla.Ekran kartı alıp takmakda herşeyin çözümü değil bak arkadaş forumda 2.el almıs en iyi ekran kartını . ölmüş ekran kartını satmışlar adama. Ve aldığında işlemci ve ram uyumuna bakman lazım.İşlemcin ve ramin ekran kartının performansına yetişemezse ekran kartından verim alamazsın

ssd takmak bilgisayarın seri işlem yapmasını sağlar ama fpsi arttıramazsın onunla.Ekran kartın 60 gösterdiyse maximum en iyi ihtimalle 60a sabitlersin programlarla.Ekran kartı alıp takmakda herşeyin çözümü değil bak arkadaş forumda 2.el almıs en iyi ekran kartını . ölmüş ekran kartını satmışlar adama. Ve aldığında işlemci ve ram uyumuna bakman lazım.İşlemcin ve ramin ekran kartının performansına yetişemezse ekran kartından verim alamazsın
En iyisi yeni bilgisayar mı toplamak yani öyleyse dolar kurunun düşmesini beklemek lazım ...

stat counter