Laptop Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İdiamin

Üyecik
bugün elime geçen laptopta ses probleminden şikayet ederken bu sefer warning bios upgrade is processing dont turn off your computer uyarısını alıyorum ve altta yüklenmesi gereken çubuk hiç bir şekilde yuklenmiyor bir bu eksikti :( Mause takınca hareket de etmiyor kapatırsam zarar verir mi?En son bilgisayarı kapatmadan masaüstü açıkken ekranını kapatıp ona baglı olan mause u çıkardım ve o haldeyken bi baktım pcden ses geliyor açtım bu uyarı yazıyor. şuan hala donmuş vaziyette hiç bişey yapamıyorum yüklenen bişey de yok galiba kapatmamak gerek o şekilde aldığım mağazaya götüreceğim ama bu durumu yaşayan var mı

caner aynalı

Üyecik
bu durum büyük ihtimal yazılımsal kapatıp tekrar açmayı, sorun hala devam ediyorsa aldığınız yere götürmenizi tavsiye ederim

iyi forumlar

İdiamin

Üyecik
yabi açma kapama tuşuna uzun basıp kapatmayı diyorunuz değil mi sonradan sorun yaşamak istemiyorum da

caner aynalı

Üyecik
sorun yaşayacağınız bir durum yok açıp kapamak bilgisayarın olayı zaten, şu anda yapabileceğiniz başka bir durum yok :D

İdiamin

Üyecik
Peki teşekkur ederim şuan dediğiniz gibi yaptım güncellemeler tamamlanamadı bildirisi geldi yarın götürücem artık ilk günden yeterince gerildim zaten :D

İdiamin

Üyecik
Teşekkür ederim geri dönüşleriniz için.Şimdilik durum stabil işin ilginç tarafı kapatıp açınca güncelleme yüklemesi tamamlanamadı bildirisi almama rağmen bilgisayardaki olur olmadık aşırı ses kesildi nasıl oldu anlamadım.Yarın ilk iş aldığım mağazaya gidip ya güncellemelerini istemek ya da iade talep edicem Sağolun iyi forumlar :D

stat counter