Laptop Ram Çalışmaması

Bu konuyu okuyanlar

turantir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar, eski samsung laptopta 2 gb ram vardı onu asus x555l olan bilgisayarıma taktım fakat cpu z de falan gözükmüyor bunun sebebi nedir ? çıkarıp tekrar taktım temizledim vs yok çıkmıyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu bilgi birikiminle sen bilgisayarı yakarsın :D Aman ev filan yanmaz inşaAllah... Tüm sistemi yaz bi öncelikle ve bilmediğin işe girişme. Ramlerin bilgilerini eksiksiz yaz.

Buraya ben konu açsam tüm bilgileri yazarım yani ayıp olmasın yardımını esirgemeyenlere diye... Her şeyi arayıp bulmak zorunda değiliz. Biri konu açar, ondan kat ve kat araştıran biz oluruz, bize de yazık :p

turantir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu bilgi birikiminle sen bilgisayarı yakarsın :D Aman ev filan yanmaz inşaAllah... Tüm sistemi yaz bi öncelikle ve bilmediğin işe girişme. Ramlerin bilgilerini eksiksiz yaz.

Buraya ben konu açsam tüm bilgileri yazarım yani ayıp olmasın yardımını esirgemeyenlere diye... Her şeyi arayıp bulmak zorunda değiliz. Biri konu açar, ondan kat ve kat araştıran biz oluruz, bize de yazık :p

Bu tarz konuları sıfırdan araştırsam zaten konu açmam, ki araştırmak için bile birazcık bilgi birikime sahip olmak gerekli diye düşünüyorum. ben bilen var mı diye konu açtım belki birilerinin daha önce başına gelip sorunu çözmüşlerdir gibisinden siz sıfırdan araştırın bana çözümü yazın diye saçma bir beklenti içerisinde olamazdım herhalde.

Fotoğraf:

Edit:

Ram bu sanırım

Edit2: Bilgisayar Asus K555L
Anakartım X555LB

Son düzenleme:

Son mesajlar