Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Emrakn57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet arkadaşlar. Laptop almak istiyorum. Çünkü masaüstüne evde yer yok ve üniye geçicem bu sene inşallah. Onun için laptop istiyorum. Aklımda 1 model var fakat okadar fiyat verip hemen bozulmasını istemem rahat bi en az 5 6 yıl götürmesi lazım beni. Sizce sıkıntı çıkarmı düşürme vs olmadığı sürece. Bu arada ek klavyeyle ve mouse la oynayacağım oyunları. Fifa pubg apex vs. Bilgisayar bu verebileceğim maksimum tutar budur. Hatta belki bunuda veremem.
1 tb hdd takarak alacağım.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İyi bir tercih diğer markalarda asus msi gibi bu donanımdaki bilgisayarların fiyatları daha yüksek monster bilgisayarlar yüksek donanımı daha uygun fiyata sunuyorlar ayrıca müşteri hizmetleride iyi alınabilir..

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Tulpar güzel bilgisayar ama ben hala 15.4" ve üzeri ekranları sevmiyorum. :)

Benim laptop 14" ve çok memnunum.

Emrakn57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kaç yıl götürür beni önemli olan o benim için.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Rahat 5 sene idare eder hem de en iyi oyunlarda :) Ama oyunkolik olma tehlikesi de var böyle bir laptopla... Üniversite hayal olmasın sonra!..

Emrakn57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Olmaz olmaz?. Peki bu kadar fiyat vermeye gerek varmı sizce. 5 6 k lık laptop alıp kasmadan oynayabilirmiyim güncel oyunları?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sen en iyisi laptop alma :p Oyunlar seni meşgul eder, zaten son sene anlaşılan... Dişini biraz daha sık, derse odaklan, üniversiteyi kazanınca en kralından alırlar. Ama uyarayım, oyun laptopu alıp da üniversitede derslerden dolayı pişman olan çok kişi vardır, dersler zor ve üniversite hayatında başka ilgi alanların olacak mecburen :)

Emrakn57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son senem evet. 3 gün sonra üni sınavım var. Sınavdan sonra alacağım. Büyük ihtimalle yazılım ile uğraşacağım için laptop lazım. O yüzden almam lazım. Ve arada oyunda oynamak lazım. Tatillerde vs. Ama işte hangi laptop onu seçemedim. 5 6 k lık bişeymi yoksa sağlam monster mi

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Son senem evet. 3 gün sonra üni sınavım var. Sınavdan sonra alacağım. Büyük ihtimalle yazılım ile uğraşacağım için laptop lazım. O yüzden almam lazım. Ve arada oyunda oynamak lazım. Tatillerde vs. Ama işte hangi laptop onu seçemedim. 5 6 k lık bişeymi yoksa sağlam monster mi
O zaman monster alıp keyfine bakmak en iyisi...